My world of fantasy...


Děj : Celý příběh se začně odehrávat, když se Kaitlin, jedna ze sester Lewisových, setká na dovolené s jakýmsi tajemným kouzelníkem.. Jejich cesty se pak opět propojí, když Kaitlin a její sestra Enny dostanou za úkol najít jakousi bájnou věc, která se údajně ztratila již před několika staletími. Najdou to, co tak usilovně hledají? A kdo další se do této mise zapojí? Co všechno budou muset překonat? A zvládnou to vůbec?

Postavy: Enny a Kaitlin Lewisovy a .... nechte se překvapit =D

Doba: ještě před nástupem Harryho do školy

Délka: uvidí se =D

Stav: NEDOKONČENÁ - UKONČENÁ

Upozornění: tuto povídku píši s ENNY

Po neuvěřitelně dlouhé době (cca po roce) přidávám kapitolu k této povídce a zároveň se tím omlouvám Enny, že jsem to tak dlouho zdržovala. Ale nakonec jsem se k sepsání kapitolky dostala a myslím, že není nejhorší. Posouzení je ale na vás. Přesto doufám, že se vám to bude líbit a očekávám nějaké ty komentáře ;)
Kaitlin

P.S. Většina si asi bude muset povídku znova přečíst, já musela. Ale dobrá zpráva je, že to není dlouhé... Ve wordu to má tak 36 stránek, pokud si to dobře pamatuju :)

**

Omlouvám se, že sem kapitolu přidávám tak pozdě, ale úplně mi to vypadlo...Tak snad se vám bude líbit, podle mě se Enny fakt povedla.

***

Zázrak, já napsala kapitolu. Sice jen ke společný povídce, ale aspoň něco, ne? =) Když jsem měla náladu, chuť a i čas na tohle, určitě už se dostanu i k MSM. =) Snad.
Každopádně doufám, že se vám kapitolka bude líbit, není sice nic moc, ale aspoň něco, ne?
Takže budu doufat v nějaké komentáře (které by mě třeba povzbudili ke psaní MSM, jako když já fakt nemám motivaci...napíšu článek, žádná odezva...pak se nedivte, že nepíšu...).
Jo a Enny? Doufám, že se ti konec bude líbit. Užij si další kapitolku..
***

Světe div se, Enn se dokopala k další kapitole...A moc pěkný kapitole. Jen za ten konec bych vraždila!
Každopádně ale doufám, že se vám to bude líbit a že tu necháte nějaký komenty (když už se tady konečně něco objeví)
Kaitlin

***

Tak jsem se konečně dokopala k tomu, abych napsala kapitolu k TP :D Hlavně mi bylo blbý, že to zase celý zdržuju já. Tak snad se vám to bude líbit, snažila jsem se vyplodit ze sebe něco inteligentního, ale jestli se mi to povedlo, to budete muset posoudit vy. :)

***

Tak tady je kapitolka k Tajemství od Enny. Doufám, že se vám bude líbit, mě se líbí. =D Tak příjemné čtení..
Kaitlin

***

No, tak jsem se konečně dokopala k tomu, abych napsala tuhle povídku.. :) Nevím, proč mám ve zvyku zdržovat všechny společný povídky.
Ale tahle kapitolka se mi psala docela dobře, tak jsem zvědavá, co na ni řeknete..
A ještě něco - chtěla bych ji věnovat mýmu zlatíčku Arynce. Snad tě brzo přestane bolet ta hlava, zlatí..=D
Užijte si čtení, další kapitola je na Enny.

***

No, Enny se konečně dohrabala k tomu, aby napsala další kapitolu k téhle povídce. A já musím  říct, že se jí vážně povedla. Aspoň mě se moc líbí. Jen ten konec se mi teda nezamlouvá, ale zase - lepší, než to, co jsem jí minule provedla já *rozverně se směje*
Tak doufám, že se tady objeví nějaký ten komentář.
Kaitlin

***

No, tak po delší době (raději ani nechci vědět, jak dlouho jsem to zase zdržovala) přidávám kapitolu k týhle povídce. Délka nic moc, ale nic se nesmí přehánět. Tak snad se vám to bude líbit. A prosila bych aspoň nějaké ty komentáříky. Děkuji.
Jinak bych opět chtěla poděkovat Arynce za pomoc..Ostatně jako poslední dobou skoro pořád. =D Ary, díky, já bych se jinak z místa nehnula. Jak s kapitolou, tak s názvem.
Jo a Enny - užij si to psaní *zubí se na celé kolo* S tímhles mi to taky pěkně zavařila, tak jsem zvědavá, co teď vymyslíš ty.

***

No, tak pro dnešek je tu ještě jedna kapitola, i když teda ne ode mě...Enny si mákla (rozhodně byla mnohem rychlejší než já) a napsala další kapitolu k Tajemství..Doufám, že se vám bude líbit a taky že zanecháte nějaký ty komenty.
Jo a jinak Enny asi zaškrtím, za ten konec...Si na mě zase něco vymyslela, potvora jedna...

***

1
Prohlašuji, že veškeré povídky týkající se Harryho Pottera jsou zcela nezištné a veškerá práva náleží J.K.Rowlingové. Práva si dělám pouze na mnou vymyšlené postavy.
Ostatní povídky a postavy patří pouze mně.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one