My world of fantasy...

Hlavní postavy - malé info pro začátek

No, takže protože se o tom v samotné povídce moc nemluví, tady jsou některé informace, které byste měli znát...=D Týkají se samozřejmě hlavních postav. A možná vám pomohou je líp pochopit, poznat atd..=D

Kattelin Elizabeth (Michelle) de Moss

Katt je malá černovláska s modrozelenýma očima a malým nosíkem, který ji činí neuvěřitelně pohlednou..

Ráda lítá na koštěti a vyrábí různé skopičiny a naschvály.Do většiny problému pak s sebou zatáhne i svoji kamarádku. Pusa jí jede od nevidim do nevidim a pokud se jí někdo snaží bránit, tak má dost ostrý jazýček na to, aby onoho odvážlivce dokázala pokořit s zesměšnit.Občas je trochu lehkovážná, ale většinu problémů řeší s klidnou hlavou.

 Tenhle rok jí zemřeli rodiče a stejně starý bratr je nezvěstný, proto není divu, že občas vybuchne vzteky. Katt je citlivá, dokáže se vcítit do pocitů druhých, avšak sama své city nerada dává najevo. Rodiče chtěli aby ji vychovávali Lupinovi. Dívka doufá,že se jí během následujícího roku v Bradavicích podaří alespoň částečně zapomenout.

 

Kaitlin Christiane Daffodil

Kaitlin je středně vysoká, štíhlá  dívka, která neustále mění barvu vlasů. Její původní vlasy byly světle hnědé, ale v poslední době si oblíbila červenou barvu, která už jí nějaký ten čas vydržela. Její oči mají tmavomodrou barvu, která je zároveň i její oblíbenu barvou. Celkově je Kaitlin docela pohledná, i když na modelky z mol opravdu nemá. Co se týče její povahy, je šíleně střelená a schopná se vrhnout do každé ptákoviny. Pusu má opravdu prořízlou, ale někdy neví, kdy má přestat. Možná to byl důvod, proč o ní učitelé na škole tvrdili, že je nehorázně drzá. Zároveň dokáže být rejpavá a někdy i výbušná, když ji něco naštve. Přesto všechno je ale přátelská, družná a když chce, dovede být i milá.

 Celý svůj život prožila ve Francii se svými rodiči, kteří jsou taktéž kouzelníci. pochází tedy z čistokrevného rodu, ale nedělá jí problém bavit se s mudly nebo nečistokrevnými. Když její nejlepší kamarádce zemřeli rodiče, rozhodla se opustit rodnou zem a s spolu s ní jet do Británie, kde měly začít nový život.

07.03.2008 18:45:04
Aladima
Prohlašuji, že veškeré povídky týkající se Harryho Pottera jsou zcela nezištné a veškerá práva náleží J.K.Rowlingové. Práva si dělám pouze na mnou vymyšlené postavy.
Ostatní povídky a postavy patří pouze mně.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one