My world of fantasy...
Tak jsem zase doma, živá a zdravá... Jen docela dost unavená (taky jsem celý dnešek prospala, přestože jsem se vrátila už včera večer). A ani nevíte, jak jsem ráda viděla postel. Ne že bych nebyla zvyklá spát pod stanem, ale připadalo mi, že tentokrát je to extrémní. Bolej mě záda, zadek z lodi...chci se vidět v pondělí ve škole, jak budu sedět.. :D A nejen já, i všichni ostatní..
Ale jinak byl ten výlet docela pěkný, užila jsem si ho, jen už mi někteří lidi začínali lézt na nervy, šest dní v kuse se třídou se nějak projevit musí. Dokonce jsem se na lodi cvakla jen jednou a to hned na prvním jezu, na který jsme vjížděli za bouřky (který jen tak mimochodem nesnáším, takže už jenom tam vjet mě stálo dost sil). Ale jinak v pohodě. :D Z čehož mám docela dobrej pocit. =)
A co jinak k povídkám? a jak to bude dál? Hm, tenhle týden to vidím dost černě, není den, kdy bych nepsala písemku, denně mám tak dva testy, většinou rozhodující. Takže asi kapitola žádná nebude, až příští týden se pokusím něco sesmolit. Určitě se pokusím o NZ a snad i MSM, uvidím..
Tak zatím teda papa, já asi zase zalehnu a budu spát. Nevím co to, dneska jsem nějak ospalá, z učení sešlo, nechávám to na zítřek. Tak papa a já se nějak ozvu, když bude čas.
Vaše
Kaitlin
14.06.2008 20:27:14
Aladima
Prohlašuji, že veškeré povídky týkající se Harryho Pottera jsou zcela nezištné a veškerá práva náleží J.K.Rowlingové. Práva si dělám pouze na mnou vymyšlené postavy.
Ostatní povídky a postavy patří pouze mně.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one