My world of fantasy...

Změny a oznámení

Nevím, nakolik si všímáte toho, co se tu kromě přidávání nových kapitol děje. Každopádně já se rozhodla trochu si stránku upravit k obrazu svému, vyházet nepotřebné věci, upravit nedokonalé věci a přidat to, co tu chybí. :)

A co že se tu vlastně stalo?

V první řadě jsem promazala odkazy v levém panelu. Zmizela tak polovina stránek, které tam byly. Jednalo se však pouze a jen o blogy, které už neexistovaly a nebo nebyly víc jak rok aktualizované (z čehož jsem usoudila, že autoři již netvoří). Nebyl tedy důvod, proč by tam měly zůstávat. Každopádně pokud jsem smazala někoho (třeba jen omylem, nepopírám, že se to mohlo stát), komu by to vadilo, tak ať se dotyčný ozve a já to ráda napravím. :)

Další věci jsou už jen maličkosti, kterých si snad ani nevšimnete.
Snad možná jen přechodů mezi jednotlivými kapitolami a jejich odkazy na úvodní stránce příběhů. A taky doplnění informací - především ke společným povídkám.

A další část mého oznámení - do odkazů přidávám pár stránek. Jsou to

1) Caph - stránka, na kterou jsem narazila nedávno, ale zalíbila se mi. Autorka píše opravdu hezky a pokud má někdo rád Dramione, tak vřele doporučuji.

2) Karkulka (té jsem se ještě neptala, zda jí nevadí, jestli si ji přidám, ale stejně to udělám, zeptám se později, smazat se dá vždycky všechno :-D) - "povídka" Mé jméno, má krev - příběh, který vždycky začnu číst, pak z nějakého důvodu přestanu (např. zapomenu, kde to hledat), pak si zas vzpomenu a přečtu to znova a pořád dokolečka. Ale mám ho ráda a bylo by škoda, kdybych si sem ten odkaz nedala. Aspoň se  mi neztratí.

3) Odkaz na stránku, kde jedna mladá slečna tvoří své příběhy, i když je teprve v začátcích. Bohužel netuším, jaký je její jméno, nikde ho nemá. S tímhle mám děsný zpoždění, psala jsem si s ní někdy v květnu a najednou je konec října. Děsný. Takže se dotyčné (pracovní jméno Marus? usuzuji podle mailu) omlouvám a dávám to sem teď. :) Takže odkaz zde.

Jinak si tak různě se stránkou budu hrát, takže kdybyste sem přišli a něco bylo špatně, nedivte se. :-D
26.10.2010 23:50:38
Aladima
Prohlašuji, že veškeré povídky týkající se Harryho Pottera jsou zcela nezištné a veškerá práva náleží J.K.Rowlingové. Práva si dělám pouze na mnou vymyšlené postavy.
Ostatní povídky a postavy patří pouze mně.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one