My world of fantasy...
Ahoj,
vzhledem k počasí, které panuje venku, by bylo blbost nechávat tu podzimní vzhled, když venku už je jasná zima. :) Což je fajn, aspoň pro mě, mám zimu ráda (teda pokud je se sněhem), i když ten mráz.... Popravdě jsem dneska měla pocit, že umrznu. Večerní procházky, i když nedobrovolné, po Praze by se měly nechávat na léto :-D
A co k mému novému vzhledu říct? Snad jen to, že už ho mám nachystaný celkem dlouho, hotový byl dokonce dřív jak ten podzimní, jen jsem čekala na vhodnou chvíli k vložení. Už jen proto, že se mi líbí mnohem víc. Teda - líbí se mi ten, co jsem si vytvořila na zkušební stránce, tady na tom mi pořád nejde a nejde doladit pár věcí a ten zkušební samozřejmě zrovna zlobí a odmítá mě pustit do nastavení, abych věděla co kde mám jak udělaný... Pokusím se to vylepšit a dokončit (už jen kvůli svému vlastnímu uspokojení :-D), ale ne dneska. Půl jedný v noci.... to asi není dobrý čas na přemýšlení a lámání si hlavy, proč to a tamto nefunguje.
No nic, nebudu vás tady obtěžovat svými bláboly (ale nedělám si plané naděje, že by tohle někdo četl) a odeberu se do postele, abych se zítra mohla sbalit, uklidit (brr...) a vydat na vánoční sraz a pak tradááá domů a až do 5. ledna mě v Praze nikdo neuvidí :-D :-D
Tak zatím čau a večer se těšte na kapitolku (když nezapomenu) a taky na odpovědi na komentáře (když se mi na ně bude chtít odpovědět - popravdě mám odpovědi už pro všechny napsaný - všechny až na astinu - to kdyby se někdo ptal, kdo a co to brzdí).

Kaitlin
19.12.2009 00:20:25
Aladima
Prohlašuji, že veškeré povídky týkající se Harryho Pottera jsou zcela nezištné a veškerá práva náleží J.K.Rowlingové. Práva si dělám pouze na mnou vymyšlené postavy.
Ostatní povídky a postavy patří pouze mně.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one