My world of fantasy...
Ahoj,
zdravím všechny, kteří na tuhle stránku ještě nezanevřeli a čas od času se sem ještě mrknou. I když se tu vůbec nic neděje. A důvod?
Jestli jste četli můj minulý vzkaz, víte, že jsem od půlky listopadu byla na dovolený. O tom se tu rozepisovat nechci. Ale vrátila jsem se prvního prosince, pár dní jsem fungovala a snažila se dohnat věci do školy...No a po pár dnech mě skolila nějaká zákeřná nemoc a nakonec jsem skončila v nemocnici, kde jsem si víc jak týden poležela. Domů jsem se vrátila až teď ve středu, no a dovedete si představit, jaký asi teď mám shon. Popůjčovat si sešity na dopsání, abych všechno nemusela dělat přes Vánoce, nákup vánočních dárků...A do toho všeho mi ještě ani nefunguje internet.
Takže se omlouvám, že se tu žádná kapitola ani nic podobného neobjevilo, ale prostě nebyl čas ani možnost. Ráda bych vám něco přidala aspoň k Vánocům, ale nebudu nic slibovat, zatím to vypadá, že mám až do štědrého dne plně nabitý program...
Ale aspoň bych vám všem chtěla popřát krásné, ničím nerušené Vánoce. Pořádně si je užijte a já se možná ještě do 24. ozvu. Jeden nikdy neví.
Tak zatím papa
Kaitlin
21.12.2008 11:39:44
Aladima
Prohlašuji, že veškeré povídky týkající se Harryho Pottera jsou zcela nezištné a veškerá práva náleží J.K.Rowlingové. Práva si dělám pouze na mnou vymyšlené postavy.
Ostatní povídky a postavy patří pouze mně.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one