My world of fantasy...
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "6355"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Sulivan: určitě můžu. Pravděpodobně jakmile dokončím SČR - tam mi zbývá kapitola a epilog, takže za cca tři týdny nová povídka, snad =)
Kaitlin
Mohla bys prosim upresnit datum zacatku poviedky?

lil: tak snad se ti nová plánovaná povídka bude líbit :)
Kaitlin
nový povídky? bezva nápad! SČR mě nějak přestalo byvit, tak jsem prostě nekomentovala a jenom občas koukla, jestli tu není něco nového než to... ale ten nápad s povídkami se mi líbí smiley sem s nimi! :)
Dobby: Můžu tě ujistit, že další plánovaná povídka budě něco úplně jiného a se Snem to nebude mít společného snad vůbec nic. :)
Kaitlin
Ja som tiež zvedavá na ďalšiu tvorbu, aj keď sa musím priznať, že Sen či realita ma tak nezaujali. Ale určite pokračuj. smiley
Odpovědi. :)Aenda: Dobře, dobře... Chápu, že na komentování není čas a když komentují jiní, tak proč něco psát :-D (a asi ti nemůžu nic vyčítat, protože hodně často dělám to samý...).Lucy-y: U tebe to vím, ty jsi jedna z mála, kdo komentuje opravdu pořád :) A za to moc děkuji...Abi: No, nepsaní nevydrží...Pokud považuješ za psaní otevírání a zavírání wordu, tak možná, ale jinak jsem se ke psaní ještě nějak nedokopala. :-P A vůbec, proč já na ten tvůj koment vůbec reaguji, když už jsem ti tohle psala jinde :-DMaya99: Děkuji za obě pochvaly. :) A taktéž za stálé komentování. Ještě uvidím..Thesis: Tak jsem ráda, že sis ty kapitolky nakonec přečetla. :) a teda hlavně že se ti to líbí. :) A moc děkujiSulivan: Nepopírám, že je SČR něco úplně jiného, ale od začátku byl taky psán s úplně jiným záměrem (a hl. jsem nečekala, že to někdy zveřejním, k tomu jsem byla ukecaná). Nápad a povídku by byl, teda víc...ale nevím nevím... :) hl. potřebuji do toho dokopat, pak už to většinou jde samo, ale ten začáááátek O:-)GwenLoguir Ahojky, no se SS tu rozhodně nic nenajdeš... kdysi byla jedna povídka s ním rozepsaná, ale ta už dávno zmizela. Neříkám, že bych tohle téma neměla ráda, ale většinou upřednostňuju jiná a navíc proč psát o něčem, nad čím bych musela zbytečně přemýšlet, když jiné věci ze mě jdou samy.. :) A děkuji za pochvalu stránky, moc si toho vážím, i když teda musím přiznat, že tenhle vzhled je oproti těm předchozím celkem odfláklý (ach ta lenost).

A ohledně psaní mých povídek - Sen byl první, co už jsem měla dokončenej a pak teprve začala vkládat... U předchozích dvou to tak nebylo, ale nikdy mě nenapadlo, že bych nechala povídky nedokončené. I když už mě jedna dá se říct moc nebavilo, nedokázala bych ji jen tak nechat stát bez konce. Už kvůli čtenářům a taky kvůli pocitu. :)

A na jiné stránky...kdysi jsem zkusila, ale vydrželo mi to asi tak měsíc, než jsem toho nechala. Jedna stránka stačí. Tady u mě je zásadní problém ten, že jsem byla zvyklá na mnohem víc komentářů, pak si dala víc jak půlroční pauzu a voilá, čtenáři zmizeli...

Každopádně budu doufat, že tě u mě aspoň něco zaujme a že o tobě ještě uslyším :)

Kaitlin
Ahoj

Teraz to tu vidím po prvýkrát. Blúdim po nete, hľadám stránky autorov, kde by boli nejaké dobré poviedky so SS, na ktorého som zaťažená. Prechádzam rad autorov, zdola, z jednej stránky, ktorú som objavila iba teraz nedávno. Väčšinou ma ide poraziť. Stránky sú neprehľadné, škaredé a nedôkladne urobené, nedá sa z nich poriadne čítať, a kým sa človek k niečomu prekliká... No a v takejto podráždenej nálade z neschopnosti ľudí som narazila na tvoju stránku a nadpis Váhaní. Pri hľadaní som čitateľ (mimoriadne náročný) ale inak som tiež autorka (obyčajná).

Holka, neviem, či budem od teba niečo čítať, pretože aj keď to tu máš krásne zelené a s hadom, asi tu nebude nič so Sevem. Ale to nič. Vážim si ťa už len preto, že máš prehľadnú stránku a najprv poviedku dopíšeš a až potom vkladáš (ako som usúdila z textu pri tej tretej poviedke). Neverila by si, aká som z toho happy, po toľkých hrozných stránkach/blogoch plných nedokončených poviedok, ktoré najskôr koniec ani nezažijú.

A teraz k tomu tvojmu váhaniu. Skús pridávať aj na iné stránky, ideálne tie veľké zberne fanfiction. Síce, u mňa osobne, mám viac komentárov na svojej stránke ako tam, ale niektorí ľudia majú viac čitateľov na takýchto stránkach. Hm... kým písať vieš, píš. Aj keď máš len dvoch troch verných čitateľov (určite je ich viac, len sú ticho), tak pre nich sa to snáď oplatí, nie? Pozri, ty sa pri písaní zabavíš a už či iní ocenia tvoju prácu je vedľajšie. Ide o teba. Ale neschovávaj to len tak niekam to šuflíka. Dávaj to na net. Nikdy nevieš, komu ešte zlepšíš náladu tým, že našiel niekoho rozumného, kto si poviedky najprv dokončí, napíše si hlavičku a podobne.... ;) Pretože veci nám automatické pre niekoho sú otravnou zbytočnosťou. Ach. Až mi j na srdci ľahšie. A teraz idem kuknúť na tú poviedku, pretože som zvedavá...
No píšes skvěle ale upřímně SČR je něco naprosto jineho než minule povíkdy byl bach strasne rad kdybys aspon skusila s tema tvima napada na dalsi povídku ale nutit te nebudu.
Já vím, že jsem v poslední době (ehm... asi tak dva měsíce) nekomentovala a moc mě to mrzí. Nebudu se obhajovat tím, že jsem neměla čas, bylo ho hodně. Ale vážně to začalo tím, že jsem asi dva týdny nemohla na počítač, tudíž mi pár kapitol u Snu uteklo a pak už to jelo... Nedokázala jsem se dokopat k tomu, abych si ty kapitoly přečetla, a strašně mě to mrzí, protože Sen se mi hodně líbí, ten nápad je fakt úžasnej a skvěle sepsanej. Opravdu by mě dost mrzelo, kdybys přestala psát, tvoje povídky a příběhy mám ráda.

Dneska si dočtu všechny zbývající kapitoly ke Snu, který jsem zameškala a slibuju, že i kdybych tu měla zůstat mezi posledníma, zůstanu.
19.04.2010 21:10:44
Aladima
1
Prohlašuji, že veškeré povídky týkající se Harryho Pottera jsou zcela nezištné a veškerá práva náleží J.K.Rowlingové. Práva si dělám pouze na mnou vymyšlené postavy.
Ostatní povídky a postavy patří pouze mně.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one