My world of fantasy...

UPOZORNĚNÍ! ČTĚTE VŠICHNI!

Takže, moji milovaní čtenáři, kamarádi a tak dále a tak dále..
Zase jednou jsem se dokopala k tomu, abych napsala nějaký ten informační článek. A tentokrát to není kvůli zpoždění kapitoly nebo tak něco. Kdepak. S tím teď problémy nemám, krásně všechno stíhám...Ale vy mě štvete..Je skoro středa, takže bych zítra měla přidat další kapitolu k NZ, v sobotu pak k MSM. Ale proč? U NZ je v současné době třináct komentů. Třináct. A to se mi opravdu nelíbí. Ani omylem. Připadá mi to málo, moc dobře vím, že to čte mnohem víc lidí, stačí se jen podívat na tři kapitoly a napočítám mnohem víc lidí, kteří napsali nějakej ten komentářík. Je to snad taková dřina, napsat pár slov, řádek? Ne, není. Ale vy to stejně neděláte.

Proto jsem se odhodlala k následujícímu řešení. A bude to platit u obou povídek, jak u MSM, tak u NZ. Prostě dokud u kapitol nebude ASPOŇ 20 KOMENTÁŘŮ od různých lidí, další pokračování nebude. A to myslím smrtelně vážně. Tentokrát už nebudu taková, že při šestnácti vložím kapitolu. Ráda bych si poslechla, co si o tom myslíte vy všichni, ale pravidelně píše jen několik lidí. A to bych ráda změnila..

Mno, tak to je asi tak všechno, co jsem chtěla. Myslím, že jsem to řekla jasně a výstižně, ne?

Vaše mírně rozladěná Kaitlin
20.05.2008 19:52:50
Aladima
Prohlašuji, že veškeré povídky týkající se Harryho Pottera jsou zcela nezištné a veškerá práva náleží J.K.Rowlingové. Práva si dělám pouze na mnou vymyšlené postavy.
Ostatní povídky a postavy patří pouze mně.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one