My world of fantasy...

Po docela dlouhé době jsem rozklikla jeden ze svých nepoužívaných mailů a vyskočila na mě správa o zrušení mého účtu na blog.cz. Samozřejmě mi to nedalo, rozklikla odkaz a po mnoha a mnoha pokusech se mi podařilo přijít na heslo, které jsem tenkrát používala (díkybohu, že jsem si dala datum narození, na kterýkoliv jiný bych asi nepřišla). Po dlouhé době jsem tak byla na stránkách, kde tohle všechno vlastně začalo, kam jsem začala vkládat svůj první příběh – Minulost se mění – a začala psát fanfiction Harryho Pottera. A přestože je to vzpomínka krásná, myslím, že je na čase ten starý a roky nepoužívaný blog zrušit. Přesto si ale neodpustím několik poznámek k tomu všemu. =)

 

Samotný blog nefungoval dlouho, vlastně jen několik měsíců, než jsem se rozhodla přestěhovat na tyhle stránky. Svůj úplně první příspěvek, úvod k MSM, jsem vložila 30. ledna 2007. Celkově jsem vložila padesát jedna kapitol k Minulosti, které zabraly celkem 60 článků. K tomu navíc dvě krátké povídky a dalších 28 různých článků. Poslední z nich, upozornění na stěhování, byl zveřejněn 11. července 2007, přičemž tyto stránky fungují od 10. července 2007.

 

Přestože jsem svoji původní stránku už smazala, nedalo mi, abych si neuložila komentáře, které mi během těch několika měsíců napsali různí lidé. A všem bych jim chtěla poděkovat, že mi pomáhali v začátcích a díky nim jsem se dostala až tam, kde jsem teď. Na rovinu píšu, že MSM je děsný brak, je to moje prvotina a má dost nevalnou hodnotu, ale je to první větší věc, co jsem napsala a i když bych se už asi nedonutila k tomu, abych ji znova přečetla, je to součást mě. Přestože když jsem ji minule rozklikla, ani mi nepřišlo, že jsem to byla vlastně já, kdo ji tenkrát napsal. Ale dovedla mě k napsání Návratu ztraceného, který mám docela ráda, k Snu či realitě a v neposlední řadě k Pavučině času, kterou jsem nedávno dopsala a je tak mým čtvrtým, a snad ne posledním, dokončeným příběhem, k Životu za zrcadlem a k Třem osudům. Právě proto chci poděkovat těm, kteří mě podrželi v začátcích. Jmenovitě lidem, které znám osobně, ať už jsem je znala předtím a nebo je poznala právě díky tomu.

 

Albi: První komentář od tebe jsem dostala 16. května 2007 a jsem si stoprocentně jistá, že jsem z něj tehdy měla radost. Bylas moje kamarádka už dávno před tím, než jsem s tím vším začala a já ti tímhle chci za všechno poděkovat.

 

Polgara: 18. Března: Abych pravdu řekla, vůbec jsem netušila, že ses objevila na mých stránkách takhle brzo. Každopádně ti chci poděkovat za všechny krásný komentáře, které jsi mi kdy napsala.

 

Areneis: Víš vůbec, že poprvé ses u mě objevila 3. dubna 2007? Každopádně jsem hrozně moc ráda, že ses tam tenkrát nějakým způsobem dostala a napsala komentář, i když teda ne zrovna nějaký duchaplný :-P Ale psalas dál a dál a nakonec jsi mi dala mnohem víc, než jen anonymní podporu při psaní. Stala ses pro mě jedním z nejdůležitějších lidí a jsem hrozně ráda za to, že tě mám, zlato. :-* Takže ať už ses tam tenkrát objevila jakkoliv a z jakéhokoliv důvodu, jsem za to nesmírně vděčná.

 

Aenda: Nevím, jestli to je jen náhoda nebo ne, ale u mě ses objevila jen 5 dní po Ary, přesněji řečeno 8. dubna. Stejně jako ostatním ti chci moc poděkovat za komentáře a jsem ráda, že jsem měla tu možnost tě poznat.

 

Dále bych ráda poděkovala lidem, kteří pro mě v tu dobu něco znamenali, i když teď už je to jen minulostí – ať už jsem si s vámi psala nebo jen četla vaše povídky a komentovala. A těm, kteří mi tam zanechali nějaký komentář (Jantar, Sherina, Šarlot, Chalibda, Fion, ledik, Gil-galad, Elvíra, Liki, Ewelin, Gigi, Lucík, KIKA, Giner, ufaak, katka, eve, Twilight, Vety, Blackes, Hermione, Ghoster, Wigy, xmona, Nazartha, Ten-jehož-jméno-raději-nevědět, belladonna, Trili, honza, Albi, pasu-Hanka, pasu-Pavla, Loisa, aly, kolycek, k-.k.-k, Mirka, Nooer, Katarina, Keli, Indigo, Pajuša, Sluníčko, Didina, Jitka, iriska, alois, Polgara, Lily P., kecal, Verísek, Kačer, krevetka, Jitík, Areneis, Sarah, Mariana, aenda, Tana, sába, Mystery, Shamaniel, Anabella Black, Kate, romais, effren, Arcona, Kessi , III, Ja Osobne, kukajda, Kikiriska, plosííííím, moreen, Lucík, Sam, nazorak, Nofret, Dark, Daze, Čuky Baby, Gwenevie, Zuzle, Lucy, luminar , .Jacqueline., Ifulda, jasmine, naria, Grencle, Lily, lonka, Elis, Zemča, odula, Warten, Lord Voldemord , SATAN, veru, …, Harry, Ewilan, Elizabeth Greenová, teen4ever, Niky, Annett, silvinka, anette, Hermione, Mari44, Gabe, Haňula, Nazorak, Salisima, Cassidy, Káťá, Nelčik, Venea, Kačule, nardi, kecal, wolf, vlkodlaci divka, marian, Arcona, Jarwis, Sirina, xVampx, Rily, Elis, Saba, tyrsa, Falkira)

Jinak zvláštní dík pro osobu jménem Dajana, která byla úplně prvním člověkem, který zde okomentoval můj v tu chvíli ještě začínající příběh. 

31.01.2012 21:36:25
Aladima
Prohlašuji, že veškeré povídky týkající se Harryho Pottera jsou zcela nezištné a veškerá práva náleží J.K.Rowlingové. Práva si dělám pouze na mnou vymyšlené postavy.
Ostatní povídky a postavy patří pouze mně.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one