My world of fantasy...

Šťastný nový rok 2012

Přeji všem šťastný Nový rok 2012! Hodně štěstí, úspěchu, zdraví a ať vám vyjde všechno, co chcete. :)

Chtěla bych vám všem moc poděkovat za čtenářskou přízeň a za tu spoustu komentářů, které jste mi napsali. Rok 2011 se na mé stránce nesl hlavně v duchu Pavučiny času, která konečně skončila. A co bude v tom dalším roce?

Za prvé se můžete těšit na moje dvě rozepsané povídky – Tři osudy a Život za zrcadlem. Ráda bych vám slíbila, že je budu psát rovnoměrně a žádnou z nich nebudu nezanedbávat, ale neudělám to, protože se znám a nedodržela bych to. Takže se místo toho raději zeptám: Kterou z nich bych měla psát pravidelně a kterou spíš sem tam? Děkuji za odpovědi. Každopádně se budu snažit přidávat jako vždy v sobotu.

Za druhé – na mé stránce bude zveřejňovat svoji povídku Alice. Bude se jmenovat Zmysel života a jak už vypovídá název, bude ve slovenštině. Jak často bude přibývat, to netuším, asi podle toho, jak mi to bude Alice posílat. Ale věřím, že se vám to bude líbit. Slíbila jsem vám tenhle týden nějakou tu kapitolu, takže zítra se můžete těšit na první z téhle povídky.

A za poslední – s lednem přichází i zkouškové. Takže v tomhle měsíci vážně neslibuji pravidelné přidávání. Sice bych chtěla, ale protože jsem se o Vánocích na všechno vykašlala a nemám hotovou ani jednu práci, o učení na zkoušky ani nemluvím, asi to bude takové všelijaké. Ale teoreticky bych měla mít do konce ledna hotovo. Ale uvidí se. :)

To je ode mě asi všechno.

Takže ještě jednou přeju všechno nejlepší do Nového roku a užijte si Silvestra. :-*

Vaše Kaitlin

31.12.2011 18:10:06
Aladima
Prohlašuji, že veškeré povídky týkající se Harryho Pottera jsou zcela nezištné a veškerá práva náleží J.K.Rowlingové. Práva si dělám pouze na mnou vymyšlené postavy.
Ostatní povídky a postavy patří pouze mně.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one