My world of fantasy...

Šťastný nový rok 2011

Ahoj všem,

nejdřív bych se chtěla omluvit za svou nečinnost. Tentokrát pro to nemám žádnou výmluvu, pouze svou vlastní lenost a zjištění, že kapitolu, co jsem chtěla vložit, nemám dopsanou (což mě však nedonutilo k tomu, abych ji dodělala). Doufám, že to se mnou bude lepší, ale zaručit nic nemůžu, blíží se zkouškové, tak uvidím, jak na tom budu.

Hlavně bych vám ale chtěla popřát Šťastný nový rok 2011 (chtěla jsem přát už k Vánocům, ale 23. jsem na to zapomněla a 24. pro změnu vůbec nezapínala počítač, takže z toho sešlo). =) Ať vám v něm vyjde všechno, co si přejete. =)

A malá informace na závěr - dneska se ode mě už ničeho nedočkáte, ale pokud vydržíte do zítřka... Věřte mi, že se máte na co těšit a nikdo z vás určitě nebude zklamaný. Víc neprozradím, ale určitě budete spokojení. A já se budu dál řídit podle reakcí. Přece jenom - jak na Nový rok, tak po celý rok. Tak snad se dočkám aspoň nějakých komentářů. ;)

Takže přeju všem krásného Silvestra, užijte si to (a nepřežeňte to) a já zítra něco vložím. Kdy, to vážně netuším, bude záležet na tom, kdy se vyhrabu z postele (tzn. že dopoledne rozhodně nefunguju :-D)

Vaše
Kaitlin :-*

P.S. Pro Abigail, Astinu a Areneis mám na zítřek takový malý novoroční (povánoční - původně měl být vánoční, ale krapet z toho sešlo) dáreček :)
31.12.2010 17:53:07
Aladima
Prohlašuji, že veškeré povídky týkající se Harryho Pottera jsou zcela nezištné a veškerá práva náleží J.K.Rowlingové. Práva si dělám pouze na mnou vymyšlené postavy.
Ostatní povídky a postavy patří pouze mně.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one