My world of fantasy...

OZNÁMENÍ - ZŘEJMĚ DEFINITIVNÍ! - diskuze

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "2999"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Peťka: Díky. Tak jako je možný, že se ke psaní někdy vrátím. Nedivila bych se, kdyby mi to začalo chybět. Třeba mě najednou napadne něco, o čem bych vážně chtěla psát. Člověk nikdy neví. Ale pozdravy a příspěvky určitě budou.  Strávila jsem psaním několik krásných let a opravdu na to nehodlám zapomenout. Ani na všechny ty lidi, kteří mě při tom podporovali a psali komentáře.Abigail: Na tohle ti, zlatí, odpovídat nebudu. Zaprvé jsme o tom spolu mluvily a za druhé jsem líná vymýšlet odpověď :-PSára: Moc díky. A snad bude.Dymer: Hrozně moc děkuji za slova chvály. Ale máš pravdu s tím světem. Já sice asi nikdy nebyla klasická autorka, která žije jen povídkami a tak, nikdy jsem takhle neutíkala před realitou, ani jsem neměla proč, psala jsem prostě proto, že mě to baví. A hrozně mě těší, že tak hodně lidí mělo mé psaní rádo. Ani nevíš, jak moc.Jane: Ahoiky, to víš, že si vzpomínám. A spřátelení určitě platí. Ale teď mám přestávku já. Nevím, na jak dlouho nebo jestli náhodou nebude trvalá. Jsou důležitější věci než psaní.  ale třeba se k tomu vrátím.Elizabeth: Ahojky. Tak chápu, že se to asi líbit nebude, ale nenaděláte nic, no. A odmaturovala jsem za 7, takže spokojenost největší. A budu dávat vědět, to se neboj  rozhodně na svojí stránku a své čtenáře nezanevřu. A děsně moc děkuji za pochvalu, hrozně si toho vážím.

Kaitlin
Ahoj! To víš, že se nám to nebude líbit, že už nechceš psát, ale co naděláme, že? Jinak tak za kolik jsi odmaturovala? Doufám, že o sobě dáš alepoň někdy vědět, jinak tvoje povídky jak MSM aji Návrat jsem hodně prožívala. Jsi jedna z autorek, které se opravdu dobře čtou a neharaší to z žádnou MS! Jinak, doufám, že si užiješ prázdniny a někdy zase... .)
Ahoj, neviem, či si na mňa spomínaš, som Jane245, teraz len Jane alebo AmiJane. po dlhej a nutnej prestávke som spa´t. platí ešte stále naše spriatelenie? Keď tak odpíš na moju stránku ak budeš taká dobrá, nech v tom mám prehľad. Díky moc, Janeprosím, neprestávaj. CMUK!
Konec? ..je skoda slyset tohle od nekoho kdo ma na psani talent,ale i zivot je dulezity a svet plny fantazie a virtualnich svetu,ti nepomuze cestu zivota usporadat.Byla jsi skvela autorka Harry Potter povidek,mi ctenari na tebe nikdy nezapomenem.
Kaitlin přeji Ti do budoucna hodně štěstí atd. Doufám, že se Ti bude dařit ve všem co budeš chtít. Ahoj Šárka
Kaitlin přeji Ti do budoucna hodně štěstí atd. Doufám, že se Ti bude dařit ve všem co budeš chtít. Ahoj Šárka
Jak moc se můžu bouřit? Všimni si, že na tu jednu větu nereaguju, i když bych víc než mohla a měla k tomu víc než dost důvodů... A taky si všimni, že se neptám, jestli se můžu bouřit, ale jak moc, protože bouřit se budu! A myslím, že bych se ani nemusela moc snažit a přibližně 4 další lidi, kteří by našli dost argumentů (počkej kolik jich bylo - 19x3? - Jo, to by mohlo odpovídat...), dokonce stejných jako já, by se taky našli... A další se přidají... to nebude problém... Obludo ošklivá, vůbec se mi nelíbíš! Vyhlašuju akci, nekomunikujeme s Kaitlin.smiley
smileysmiley proč s tim psanim teď všichni končí??smiley je to škoda...píšeš parádně!smiley ale přesto ti přeju hodně štěstí a úspěchů a doufam že sem přeci jen za nějakou dobu vložíš alespoň příspěvek v podobě pozdravusmiley
11.08.2009 00:43:48
Aladima
Prohlašuji, že veškeré povídky týkající se Harryho Pottera jsou zcela nezištné a veškerá práva náleží J.K.Rowlingové. Práva si dělám pouze na mnou vymyšlené postavy.
Ostatní povídky a postavy patří pouze mně.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one