My world of fantasy...

OZNÁMENÍ - ZŘEJMĚ DEFINITIVNÍ!

Ahoj,
tak mě tu zase máte, i když ne na moc dlouho. Konečně mám po maturitě (to sice už dávno, ale co) a po přijímačkách, oboje bylo naštěstí úspěšné. A tak se dostávám ke kroku, který jsem popravdě už dýl zvažovala. Jak jistě víte, rozhodovala jsem se, jestli psát nebo nepsat (a popřípadě co psát, že). A konečně se dostávám k rozhodnutí, které je zřejmě definitivní (aspoň v tuhle chvíli, nikdy nevím, co se může kdy změnit, že).

Každopádně jsem došla k tomu, že teď nemá cenu pokračovat ve psaní. Asi se vám to nebude líbit, ale s tím nic nenadělám. Za prvé nemám na psaní náladu, nemám ani nápady, co bych chtěla psát, o čem, o kom a podobně. Dalším důvodem je i to, že teď nebudu nic začínat. Vzhledem k tomu, že už mám prázdniny, ráda bych trávila čas nějak užitečně nebo aspoň smysluplně, a do tohoto zrovna nepočítám sezení u počítače. Popravdě u něj strávím víc času, než je zdrávo, a z vlastní zkušenosti už vím, jak moc se to prodlužuje psaním. Člověk pak zabije celý den u počítače a co z toho? Leda si kazím oči nebo tak nějak... A popravdě - nevím, jestli já chci ještě něco psát. Jak už jsem někdy psala, tak svět HP už mi nepřijde zas tak zajímavý (a Abi, ty laskavě mlč a tuhle větu nekomentuj). Neříkám, že to ráda nečtu a tak, ale už jsem toho (naneštěstí?) přečetla tolik, že ani nevím, o čem bych mohla psát. Ráda jsem originální, ale všechno, co by mě napadlo, už někde bylo a já se nechci opakovat nebo tak nějak.

Prostě a jednoduše - KONČÍM!!
Neříkám, že je to úplně definitivní, třeba se mi po tom začne za měsíc, dva, tři stýskat, ale kdo ví.

Přiznám se ale, že od té doby, co jsem dokončila MSM, už se mi zas tak moc psát nechtělo (až na výjimky, které zase nehodlám nikdy zveřejňovat). A když nad tím tak přemýšlím, tak co jsem se naposled těšila na psaní, tak to bylo v době, kdy jsem ještě neměla dopsaný Návrat ztraceného. Dopsání MSM už nebylo ono, bylo to spíš proto, že jsem to chtěla dokončit, než že by mě to zase tolik bavilo. Ale jsem ráda, že jsem to dodělala, stejně jako jsem ráda, že jsem se před pár lety pustila do psaní. Dalo mi to hrozně moc! Zaprvé jsem se naučila psát slohy, naučila jsem se psát tak, že mě samotný se to líbí a baví mě to, prostě je to něco, o čem si myslím, že mi to jde. A krom toho jsem díky tomu našla několik báječných kamarádek, bez kterých už si to teď nedovedu představit. Dalo mi to hrozně moc a já jsem za to děsně ráda.

A stejně tak jsem ráda i za vás všechny, mé čtenáře. Vždycky jsem byla hrozně ráda za všechny ty komentáře, které jste napsali k mým kapitolám, povídkám. Bylo to něco, co mě hnalo dál, dávalo mi to sílu a chuť pokračovat v psaní, občas jsem se některými nápady i inspirovala a nějak, většinou hodně dobře, to ovlivnilo povídku atd... Prostě jste byli a jste báječní!! A moc vám chci poděkovat za to, že jste tu pro mě ty dva a půl roku byli! 

Tak to je ode mě asi všechno. Loučím se tedy a přeju vám všem, ať vám všechno vychází a tak.

(Asi) naposled

Vaše Kaitlin
19.06.2009 14:59:15
Aladima
Prohlašuji, že veškeré povídky týkající se Harryho Pottera jsou zcela nezištné a veškerá práva náleží J.K.Rowlingové. Práva si dělám pouze na mnou vymyšlené postavy.
Ostatní povídky a postavy patří pouze mně.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one