My world of fantasy...

Omluva a oznámení

Ahoj,
tak se zase po delší době ozývám. A chtěla bych vám říct dvě věci.

Za prvé se chci moc a moc omluvit za to, že tu v poslední době nic nepřibývá - a hlavně kapitoly. Mrzí mě to. Ale je pro to hned několik důvodů. Prvním z nich je samozřejmě škola, jak jinak. Jsem teď v maturitním ročníku a musím přiznat, že jsem nečekala, že tu bude až tolik učení. Nikdy jsem nebyla zvyklá se moc učit, ale teď je to potřeba skoro každý den, když týdně děláme tak čtyři maturitní témata, pořád se zkouší...Prostě pořád něco. Dalším důvodem jsou kamarádi, protože když už se nějaký to volno najde, radši jdu někam s nimi, než abych pořád vysedávala u počítače, kde už i tak jsem docela často, ať už kvůli škole a učení, icq a dalším věcem. No a přirozeně, že tu pak velkou roli hraje lenost a nedostatek fantazie a celkově tak chuti psát. Prostě jsem se sekla a nevím, jak dál. Snad se zase nějak odseknu, múza přestane stávkovat a já konečně něco napíšu.

No a za druhé - v neděli ráno odjíždím na dovolenou a vracím se až na začátku prosince. Takže další minimálně dva týdny, i když možná i tři, záleží na tom, jak pak doženu učení, tady nic nepřibude.

Takže to je asi tak všechno, co jsem Vám tak chtěla říct. Možná, že jsem na něco zapomněla, ale teď si vážně nevzpomenu. Takže se tu mějte krásně a já se zase někdy v prosinci ozvu.

Zatím papa

Vaše Kaitlin
14.11.2008 14:11:29
Aladima
Prohlašuji, že veškeré povídky týkající se Harryho Pottera jsou zcela nezištné a veškerá práva náleží J.K.Rowlingové. Práva si dělám pouze na mnou vymyšlené postavy.
Ostatní povídky a postavy patří pouze mně.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one