My world of fantasy...

Takže…

Asi se ptáte, co jsem si to zase vymyslela… Rozhodně to není stěhování, na to mám tuhle stránečku až moc ráda (a nejsem cvok, abych se po víc jak roce tady stěhovala).

Jde o to, že jsme společně s Enny založily stránku, kde se budeme věnovat výhradně glosám. Sice jsme to mohly dát k sobě na naše stránky s povídkami, ale ne tu hned několik důvodů, proč to nechceme dělat. Mě osobně by vadilo, kdyby mi tu třeba případné rozzuřené autorky původních povídek začaly nadávat a podobně. To už pro mě byla dost velká překážka. A kromě toho by tu moje krásný zářivě zelený písmo bylo jako pěst na oko. A taky si myslím, že je lepší, když glosy budou jinde, zatímco tady si nechám místo výhradně na povídky.

A jestli si říkáte, jestli jsem se nezbláznila, když se vrhám do něčeho takovýho – tak ne. Prostě jsme to chtěly zkusit, baví nás to…a snad to i pomůže oněm autorkám, jejichž díla budeme glosovat.

Takže ještě hodím link na ony stránky: http://vranicky.blog.cz/

A doufám, že vás tam někdy uvidím…aspoň ty, kteří si rádi nějakou tu glosu přečtou…

Vaše

Kaitlin

24.07.2008 19:19:07
Aladima
Prohlašuji, že veškeré povídky týkající se Harryho Pottera jsou zcela nezištné a veškerá práva náleží J.K.Rowlingové. Práva si dělám pouze na mnou vymyšlené postavy.
Ostatní povídky a postavy patří pouze mně.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one