My world of fantasy...

Před nějakou dobou, respektive těsně před maturitou, jsem začala psát jakousi povídku. Původně se měla týkat jen mě a několika málo lidí, ale pod menším nátlakem (ony vědí, o kom mluvím!) jsem dospěla k tomu, že je možná škoda nechat ji jen tak ležet v šuplíku (nebo spíš v paměti počítače).

Nabízí se teda otázka, zda ji mám nebo nemám publikovat. Sama pořád nevím, a tak jsem se rozhodla nechat to na vás, na čtenářích. Pokud bude dostatečný ohlas, pustím se do jejího zveřejňování. J

A o co by se mělo jednat? Nebyla by to typická hpff. Povídka (dobře, román, pro změnu to má x stránek, ale koho to překvapuje?) se skládá ze tří rovin  - svět Harryho Pottera, Svět Twilight a svět Dračích jezdců (Eragon,…). Původně to vzniklo jen tak, když jsem se nudila o fyzice, ale nakonec mě to začalo bavit a během necelých čtyř měsíců jsem ji dokončila. Je mi jasný, že hodně lidí Eragona a další navazující knihy nečetla, ale můžu vás ujistit, že to není vůbec potřeba, stačí, když si někde přečtete hodně stručný obsah všech třech dílů (ostatně Abigail vám to může potvrdit).

Mám teda začít vkládat tohle moje další veledílko? Nebo ne?

Výsledek záleží jen na vás.

Kaitlin

11.10.2009 18:39:22
Aladima
Prohlašuji, že veškeré povídky týkající se Harryho Pottera jsou zcela nezištné a veškerá práva náleží J.K.Rowlingové. Práva si dělám pouze na mnou vymyšlené postavy.
Ostatní povídky a postavy patří pouze mně.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one