My world of fantasy...
Moc a moc se všem omlouvám, ale zítra bohužel nemůžu přidat další kapitolku k MSM. Důvodů je hned několik..Za prvé, nemám ji ještě dopsanou (mám asi jen půlku) , tenhle týden mě skolila nějaká nemoc, tzn. bolela mě docela dost hlava a k počítači jsem moc nemohla. Aspoň ne na moc dlouho a u psaní povídky trávím času docela dost..A Za druhé - chtěla jsem kapitolku dopsat dneska večer, ale moje plány mi zkazila maminka, která jela na víken pryč a notebook, do kterého to píšu (a kterej je její) si odvezla s sebou, protože musí ještě pracovat..Takže všechny moje plány jsou v ....

A psát znova se mi to opravdu nechce a ani na to nebudu mít čas..Zítra večer jdu kámošce na prodlouženou (taneční). Já už to mám dva roky za sebou, takže se jdu vlastně jen pobavit..=D No a neděle - to jsem celý den v Praze a taky se budu muset mrknout na učení (respektive na fyziku - což je to nejhorší, co mě mohlo potkat. sešit si nepíšu a učebnici nemám =D)

Ale nabízím vám takovou menší náhradu za MSM. Můžu vám se zejtra hodit jednu kapitolu k NZ (v pondělí i ve středu by samozřejmě byly kapitoly taky!), pokud teda budete chtít. O tomhle si rozhodněte sami. Jestli bude chtít aspoň ..třeba osm lidí, kteří to napíšou do komentů, zejtra vám ji sčem hodím, ok??

Tak se zatím mějte a užijte si víkend..=D

Kaitlin
05.10.2007 18:14:08
Aladima
Prohlašuji, že veškeré povídky týkající se Harryho Pottera jsou zcela nezištné a veškerá práva náleží J.K.Rowlingové. Práva si dělám pouze na mnou vymyšlené postavy.
Ostatní povídky a postavy patří pouze mně.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one