My world of fantasy...

Kait uvízla v mrtvém bodě

Tak jak bych začala...
No, možná se divíte (a možná nedivíte), že se tady pro změnu nic neděje. Teda ono se něco děje, ale ne tady, chápete =) Takže co já vlastně v poslední době dělám.

1. Užívám si prázdniny, teplo a sluníčko. V rámci mezí. Takže válení se na zahradě, opalování, chození někam s kamarády...znáte to. =) Každopádně venku je hezky a mě se nechce sedět doma, když nemusím.

2. Ještě k tomu mám teď několik školení (nebudu říkat ohledně čeho, kdo ví, ten ví)

3. POKOUŠÍM se opravit NZ. byste ani nevěřili, kolik tam je chyb, překlepů a podobně...Nad tím občas jen valím, oči. Bude trvat asi docela dost dlouho, než se mi to podaří dát do nějaké podoby. První kapitoly jdou, ale pak nastane problém, že jsem v kapitole upravila několik detailů, ale jen v adminu, zatímco chyby opravuju ve Wordu...tak jsem teda zvědavá, jak to skloubím dohromady. =) Ale už mám pět kapitol hotových, takže aspoň něco. =)

4. A taky pracuju na glosách, když se teda Enn dokope k tomu, aby udělala tu svojí část (flákačka je to. Radši kouká na kriminálky, než aby glosovala). Kdybyste se teda někdo nudil a chtěl něco částečně z mé dílny - a tím myslím ty glosy - mrkněte se sem

5. Přepracovávám arty k povídkám...většinu už mám, ale ještě něco chci dodělat. Pak je sem někdy vložím. =)


A ohledně MSM.
Mě se do toho prostě nechce. Nemám na to náladu, nejsem schopná otevřít ten dokument...a hlavně nemůžu najít takovej sešítek, kde jsem měla napsaný nějaký poznámky a pomůcky...Jako kdo všechno je Smrtijed a podobně. Jak jsem to dlouho nepsala, tak to prostě z hlavy nevím a některý věci by se mi pletly s NZ. Ale kde ten sešit je...kdo ví. Možná mezi učením, který se pořád válí v šuplíku a mě se ho nechce nijak třídit a tak. =D
Takže kapitoly ode mě nečekejte..Vím, že jsem řekla, že se budu snažit, ale když není nálada, nemá to cenu...

No a to je asi všechno...Nic už mě nenapadá, takže se zase rozloučím. =)

Jo a přidala jsem jednorázovku. Takže pokud jste to nepostřehli, tak vám to říkám. Kdyžtak je tady =)

Tak pá
Kaitlin
05.08.2008 16:54:35
Aladima
Prohlašuji, že veškeré povídky týkající se Harryho Pottera jsou zcela nezištné a veškerá práva náleží J.K.Rowlingové. Práva si dělám pouze na mnou vymyšlené postavy.
Ostatní povídky a postavy patří pouze mně.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one