My world of fantasy...

Jsem zpět - a se mnou další novinky - proto čtěte

Tak jsem se vrátila...
...nabitá novou energií a taky plná nápadů...

Minulý týden jsem si užila na maximum. S nejlepšíma kamarádkama se člověk nikdy nenudí a ať už dělá cokoliv, je to fajn..Byla jsem fakt ráda, že nám i počasí vyšlo, přes den nádherně a v noci teda bouřky a slejváky - ale to nám taky nevadilo, aspoň jsem nemuseli zelejvat rostlinky na zahradě..=D

Přesto jsem si za ten týden promyslela, jak se bude MSM dál vyvíjet..Včera jsem dokonce sesmolila další kapitolku, už 56., ale bohužel je zatím na papíře..A než se já dokopu k tomu, abych to přepsala...no asi si budu muset půjčit mámin notebook, v posteli psát je přece jen nejlepší..a hlavně mě tam nikdo neotravuje a nedožaduje se počítače (ano ano, mluvím o svým mladším bratrovi..=D) Ale ve středu tu kapitolku mít určitě budete, to se nebojte..

A jinak - od konce července - tj. příští týden -  začnu vydávat novou povídku. Její název bude NÁVRAT ZTRACENÉHO..O čem bude, to říkat nebudu, ale už tenhle týden - vlastně hned dnes -  se tu k tomu objeví úvod..Doufám jen, že se vám to bude líbit..Jinak myslím, že jí budu vydávat jednou týdně, víckrát rozhodně ne, to bych opravdu nestíhala..Teda teď o prázdninách to bude všelijaký, jako to vydávání, ale po nich..

Každopádně:

v pondělí - to bude NZ  (Návrat ztraceného)

středa - MSM

sobota - MSM

Vždy to bude kolem osmé, budu se snažit, aby to nebylo nějka později, ale zaručit to nemůžu..Ale klíďo se taky může stát, že tu kapitolka bude o dvě hodiny dřív, jak budu mít čas a tak..

A jestli se ptáte na povídky na přání - budu se na nich snažit pracovat teď přes prázdniny, doufám,. že jich pár udělám...Každopádně se budu snažit..

Kaitlin


23.07.2007 14:35:51
Aladima
Prohlašuji, že veškeré povídky týkající se Harryho Pottera jsou zcela nezištné a veškerá práva náleží J.K.Rowlingové. Práva si dělám pouze na mnou vymyšlené postavy.
Ostatní povídky a postavy patří pouze mně.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one