My world of fantasy...

Informace o povídkách...aneb jak to s nimi vypadá

Pro ty, které zajímá, jak to bude dál s povídkami.. =)

Takže,
jak asi tak začíst...No, popravdě dneska jsem se zatraceně nudila ve škole, asi tři hodiny jsem neměla co dělat, tak jsem si řekla, že bych to mohla vyplnit nějak "užitečně" (co na tom, že byla výuka, mě ty předměty prostě nebaví, no..). Popadla jsem teda tužku a sešit, ve kterým mám všechno - od školy až po různý kraviny - a začala jsem si psát, o čem budou další kapitoly, co všechno tam chci atd, atd...A k čemu jsem dospěla?? No, popravdě - k docela zarážejícím skutečnostem. A to, že obě povídky budou brzo končit...

Minulost se mění:
V téhle povídce už bude pouze šest kapitol. A to počítám i tu zítřejší a dokonce i epilog. Devadesátou kapitolou všechno skončí, příběh se uzavře. Jo, vyděsilo mě to, myslela jsem si, že to bude ještě na dýl, i když je pravda, že už jsem někde psala, že tuhle povídku chci do prázdnin ukončit. Každopádně jsem si myslela, že tohle poruším, ale ne..Nemá smysl to protahovat a psát tam nesmysly. Takže pokud nenastanou nějaké komplikace - třeba že se mi rozbije počítač, přejede mě auto, dostanu mozkovou mrtvici a podobně, tak s koncem školního roku skončí i povídka.

Návrat ztraceného:
Tady se už ničemu nedivím, konec už plánuju dlouho, někteří by mi to mohli i potvrdit. Ale myslela jsem si, že NZ skončí dřív než Minulost, zarazilo mě, že povídky budou končit v jednom týdnu. Takže do konce už jen čtyři kapitoly a epilog. Poslední kapitola teda bude sedmdesátá. Divný, co? Ale fakt jsem to neplánovala, koukala jsem na to jako sůva z nudlí, když jsem to zjistila. Ale ani tady nechci nic protahovat, vlastně ani není co...Tady už je téměř všechno vyřešené. Ale popravdě - s touhle povídkou se asi budu loučit hůř než s MSM. Nějak moc mi přirostla k srdci, píšu jí ráda. Ale každý příběh jednou končí. I tenhle.

A co dál? Takže jak je to se společnýma povídkami, jestli to někoho vůbec zajímá.

Nešťastná láska:
Tak tahle povídka asi zůstane nedokončené, s Jane už nejsem poměrně dlouho v kontaktu..Takže asi nic, leda by se někdy v budoucnu ozvala. Ale to je ve hvězdách.

K2 - princess
No, tady je asi zase problém ve mě...Nejsem schopná se dokopat k tomu, abych něco dělala. Ale přiznávám se, že napsaných kapitol je hodně, jen nejsem schopná je vložit na net. Jsem děsná, co? Asi se co nejdřív vrhnu na opravování - teda ještě jednou to přečtu, aby se neřeklo a ještě se s Katt domluvím na názvech kapitol, a něco přidám. =)

Tajemství pouště
Tak tady zdržuje Enny, ne já.. =D Až se tomu divím, když většinou já jsem tou brzdou, co všechno zdržuje. =) Tak jsem jen zvědavá, co ona vytvoří, už jen kvůli tomu, jakej jsem jí nechala konec. Ale popravdě - těším se na to, co z ní vypadne. =) Mám tuhle povídku vážně ráda. =)

A nakonec - Kaitlin se totálně zbláznila a kývla Areneis na to, že s ní bude psát společnou povídku. A světě div se, tentokrát ne na téma HP, ale na jiný knížky. Určitě všichni znáte Stmívání, Nový měsíc, Zatmění (a kdo ne, tak ať neváhá a přečte si to, Rozhodně nebude litovat. Teď klidně prohlásím, že jsou to ty nejlepší knížky, co jsem kdy četla.). takže to bude něco na tohle téma, Ary už má kapitolu napsanou, teď se zase čeká jen na mě..Jen ještě není název - já totiž názvy opravdu že vymýšlet neumím, s tím mám děsný problém. A Arynka asi taky..Nic nás totiž nenapadá. Ale až napadne, tak se budete moct těšit na - snad dobrou- povídku... Uvidí se.

A ještě na závěr - Areneis zase začala psát, takže se můžete těšit na jednu vážně moc pěknou povídku...=) Aspoň mě se líbí. takže kdo bude pak chtít, ať se mrknu na její stránku: tady . nebudete litovat...

No a to je asi tak všechno, co bych vám mohla říct...Víc už mě nenapadá, ale pokud si na něco vzpomenu, tak si piště, že se tu objeví další oznámení. =)
23.05.2008 14:13:19
Aladima
Prohlašuji, že veškeré povídky týkající se Harryho Pottera jsou zcela nezištné a veškerá práva náleží J.K.Rowlingové. Práva si dělám pouze na mnou vymyšlené postavy.
Ostatní povídky a postavy patří pouze mně.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one