My world of fantasy...
Ahoiky,

asi vás te´d všechny zklamu, ale dneska nevydám kapitolku. Mám ted ve škole docela shon a jsem ráda, že to tam vůbec stíhám. Navíc jsem permanetně nevyspalá, těch pět hodin co denně spím mi opravdu nestačí, jenže jinak to nejde..=(  Myslím, že mě většina z vás a možná i všichni chápete, ne?

No a ještě bych měla jednu nocinku..Možná že někteří z vás si všimli (nevím, kolik z vás čte všechny ty upozornění a oznámení, co sem dávám. Komentáře tam nikdy nejsou žádné). Každopádně jsem psala, že začínám psát novou povídku s Kattelin. Nechtěla bych, abyste si mysleli, že mi tahle povídka nějak ubírá čas. Protože ji píši přes icq, kde bych stejně i tak byla, tak mám času vlastně pořád stejně. Jo, asi si říkáte, co to tu zas plácám za kraviny, co? Jde o to, že nutně musím poupravit vydávání kapitol. téměř půl roku mi to vydrželo tak, jak to bylo doposud. Dvakrát týdně Návrat ztraceného, jednou minulost. což se te´d bude muset krapet změnit. MSM určitě nechám tak, jak to bylo doposud, to mi docela vyhovuje, protože je to o víkendu, kdy mám poměrně dost času. Ale horší je to s NZ. Fakt už to takhle nejde, kapitoly píšu často na poslední chvíli a pak mám pocit, že stojí za starou belu. Je to uspěchaný a já nevím co ještě..prostě děs. Prostě a jednoduše, pondělní kapitoly odpadají a zůstane jen středa. takhle si budu moct v klidu napsat kapitolu třeba o víkendu, poslat ho mojí beta-readerce a nebudu s tím muset nějak spěchat.

A krom toho, mám pocit, že poslední dobou jsem trávila psaním opravdu hodně času, vlastně celé večery. Když to vezmete tak, že většinou domů přijdu kolem čtvrté, pak jdu třeba ještě pryč, večer se chci kouknout na nějaký ten film nebo seriál a popřípadně něco napsat...nějak už se tam nevejde učení..teda ne že bych to s tím nějak přeháněla..to ani omylem, jsem spíš děsnej flink, ale stejně..Pak to dopadá tak, že se do 12 učím, než usnu, to je taky pěkná doba a bstávám v šest..protože se to samozřejmě musím doučit..pak zas usínám ve škole, no děs...Takže se prostě budete muset smířit s tím, že kapitoly budou jen dvě týdně..Ale možná budou o něco delší, co já vím =D

No a to je asi tak všechno, co jsem vám chtěla říct. Myslím..Takže zatím papa

vaše Kaitlin
13.02.2008 20:09:34
Aladima
Prohlašuji, že veškeré povídky týkající se Harryho Pottera jsou zcela nezištné a veškerá práva náleží J.K.Rowlingové. Práva si dělám pouze na mnou vymyšlené postavy.
Ostatní povídky a postavy patří pouze mně.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one