My world of fantasy...

Co se děje a neděje...

Ahoj,
tak se po delší době zase ozývám.. :) Je to už víc jak tři měsíce, co jsem sem vložila poslední článek (a popravdě mě to docela překvapuje, ale jsem si neuvědomila, že je to tak dlouho, zaskočilo mě to). A prakticky se dá říct, že se za tu dobu nic nezměnilo. Užila jsem si své zatím nejdelší prázdniny a před týdnem opět začala chodit do školy. ovšem naplno se to ještě nerozjelo, ale bez nadsázky můžu říct, že to bude jen horší a horší (ale vzhledem k tomu, že jsem si tu školu vybrala sama, si nemám na co stěžovat, co? :-D).
Zvláštní je, že mi za tu dobu to psaní ani moc nechybělo... Faktem ale je, že cca od května do půlky srpna jsem si tvořila povídku, kterou však publikovat zřejmě nebudu a zbytek prázdnin pořád něco dělala a dělala...ale asi před dvěma týdny jsem se rozhodla, že aspoň dokončím Tajemství pouště , které jsem psala (teda stále píšu) společně s Enny. Ale skutek utek, slíbila jsem Enn tu kapitolu do minulého víkendu a najednou je tu další víkend a já mám pořád rozepsaných těch pět řádků, které jsem sesmolila (a ještě k tomu se mi to moc nelíbí a hodlám to předělat). Nicméně tuhle povídku bych opravdu moc a moc chtěla dokončit, takže se budu snažit o to, aby to vyšlo.
A ještě další věc - nedávno (asi před měsícem) se mi opět ozvala Jane, se kterou jsem psala Nešťastnou lásku . Nevím, jestli si na to vzpomínáte, ale i tohle byla povídka, kterou jsem měla ráda a bylo by fajn, kdyby byla dokončená... Nemám ráda nedokončené povídky (sama vím, jak mě to štve, když si něco rozečtu a ono to nemá konec :-D).
Nicméně tohle všechno ale nezáleží jen na mě. Moc by mě zajímalo, kolik lidí sem vlastně ještě chodí. Tímhle bych teda chtěla poprosit všechny, kteří si tenhle článek přečetli, aby zde zanechali aspoň nějaký, třeba i jednoslovný komentář. Jestli vůbec má cenu se vracet, jestli je pro koho.. :)
Moc díky.
Zatím ahoj (snad na kratší dobu :-D)
Kaitlin
(brr... docela jsem si na tuhle přezdívku odvykla. a jak bývalo tohle jméno mě hodně blízké, součástí mě, teď mi to přijde...vzdálené? cizí? kdo ví)
04.10.2009 20:06:28
Aladima
Prohlašuji, že veškeré povídky týkající se Harryho Pottera jsou zcela nezištné a veškerá práva náleží J.K.Rowlingové. Práva si dělám pouze na mnou vymyšlené postavy.
Ostatní povídky a postavy patří pouze mně.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one