My world of fantasy...

Co se děje a neděje

No, jak jste si už určitě všimli, v poslední době se tedy nic neobjevuje (nepočítáte-li tu kapitolu, co napsala Enny). Já vím, jsem hrozná, ale jak jsou ještě ty prázdniny, nějak si nedokážu sednout k počítači a začít něco "inteligentního" tvořit. Částečně je to dáno i tím, že poslední dva týdny pořád někde trajdám a domů se vracím v noci, takže pak následuje spaní do pozdních dopoledních hodin a věřte, že pak se mi nechce sednout si ke kompu. To jdu radši ven. Ale tak doufám, že jakmile začne škola (proboha, to zní děsně), tak bych mohla být už o něco aktivnější. Už jen kvůli tomu, že nikdo nebude mít tolik času, aby po večerech chodil do barů a podobně. =)
Jak už tady asi posté povídám, tak nejdřív chci dokončit MSM. (Přiznám se, že už mám dávno vymyšlený a připravený, co v jaký kapitole bude a tak, ale fakt nejsem schopná to napsat). A pak snad něco dalšího. Jeden nápad by byl, ale že by se nějak rýsoval, to zas ne. Zatím je ve fázi vymýšlení a uvažování, ale to je asi tak všechno =) Fantazie si asi dala na chvíli dovolenou. =D

No, takže nebudu vás tu otravovat dalšími řečmi, stejně je to jen snůška nesmyslů...
Tak zatím pa a já se (snad) v nejbližší době ozvu.
Kaitlin
28.08.2008 11:53:12
Aladima
Prohlašuji, že veškeré povídky týkající se Harryho Pottera jsou zcela nezištné a veškerá práva náleží J.K.Rowlingové. Práva si dělám pouze na mnou vymyšlené postavy.
Ostatní povídky a postavy patří pouze mně.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one