My world of fantasy...
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "7194"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Ledík: Díky, jsem teda ráda, že se ti to líbilo. =) No, za uvažování to stojí. Kdyby mě něco napadlo, na tohle téma…proč ne. =) DíkySára: jo, to si pamatuju, žes to někam psala. =D Budu nad tím opravdu přemýšlet, ale nic neslibuju. Nevím, jestli by mě něco napadlo.. ale možný je všechno, no..Samantha Lupin Evensová: Tak to máš pravdu. Nebylo, rozhodně ne u mě. A je fakt, že už další kapitolovku z doby Pobertů ani studia Harryho spát nechci…takže možná, že tohle by bylo přece jen nejlepší..někdy po jejich studiu..i když nevím, jestli bych se zaměřila na hlavní postavy…přece jen tam s oblibou doplnuju svoje vlastní s charakterem, který se mi zrovna hodí..ale uvidí se. =)

Kaitlin
Mně se taky líbí názor Ledíka. Byla by to příjemná změna, něco, co tu ještě nebylo..smiley
Pro toto (názor Ledíka) hlasuji taky. Už jsem to tu i psala, že by nemuselo být špatný psát tam kde JKR skončila.
MOc pěkný epilog i doslov :). Kdyby ses náhodou rozhodla, že chceš psát další povídku...mohla bys začít tam, kde Rowlingová (snad je to jméno dobře) skončila.
27.07.2008 19:48:27
Aladima
Prohlašuji, že veškeré povídky týkající se Harryho Pottera jsou zcela nezištné a veškerá práva náleží J.K.Rowlingové. Práva si dělám pouze na mnou vymyšlené postavy.
Ostatní povídky a postavy patří pouze mně.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one