My world of fantasy...

Možná se ptáte, co se bude dít teď, když jedna povídka skončila. Teď mám hned několik plánů, co budu dělat dál.

·         * Během srpna se pokusím dokončit Minulost. Ráda bych ji měla do začátku školního roku z krku, abych se pak mohla věnovat dalším věcem. Tak jen doufám, že mi to vyjde. Nevím totiž vůbec, jak se mi to povede napsat. Popravdě se na to psaní ani moc netěším.  I když to asi bude tím, že v poslední době jsem ji vůbec nepsala… Každopádně se ale pokusím, abych to napsala co nejlépe.

·         * Budu pracovat na opravování NZ. A to ještě tenhle měsíc. Jsem si až moc dobře vědoma toho, kolik je v povídce chyb a překlepů. Především v prvních kapitolách. Ale ráda bych to zredukovala na minimum, takže se o to budu snažit ze všech sil. Protože když jsem při psaní posledních kapitol otevřela některé starší, abych v nich něco našla, zděsila jsem se nad některými překlepy a dalšími věcmi. Takže tohle prostě udělat musím.

·         * No a taky se pokusím vymyslet nějakou další povídku. Jestli mě napadne nějaké téma, začala bych s ní asi v září. Ale zatím mě nic nenapadá, teda nic, co by se dalo zrealizovat. Protože většina z vás hlasovala, že by chtěla další povídku, začnu teda psát něco dalšího na téma Harry Potter. Zároveň bych ale chtěla začít ještě něco svého, něco, co by prostě bylo jen z mé hlavy a nekopírovalo jiné knihy. Otázkou ale stále zůstává, jestli mě něco napadne. ´

 

Tak to by asi tak bylo všechno k tomu, co bude dál. Nic víc mě teď nenapadá. Jen ještě dodám, že další kapitola k MSM nebude dřív jak v srpnu, tak abyste se kdyžtak ničemu nedivili.

Jo a pokud by vás napadl nějaký námět na další povídku, klidně ho sem napište. Budu jen ráda. Třeba bych nakonec našla něco, čím bych se inspirovala. Nebo by mě něco zaujalo, třeba jen nějaká drobnost, ale jeden nikdy neví.

Takže to je zatím vše, já se pro teďka loučím, ale nebojte…Mám pro vás přichystanou ještě jednu věc, do které jsem se pustila společně s Enny, takže v nejbližší době se o tom dozvíte..

Tak zatím papa

Vaše Kaitlin

23.07.2008 20:25:49
Aladima
Prohlašuji, že veškeré povídky týkající se Harryho Pottera jsou zcela nezištné a veškerá práva náleží J.K.Rowlingové. Práva si dělám pouze na mnou vymyšlené postavy.
Ostatní povídky a postavy patří pouze mně.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one