My world of fantasy...

Blýskání na lepší časy

Hihi..=D
No, jak to tak vypadá, tak bych asi zítra měla mít konečně ty offici a tak..=D Já vím, děsně to trvalo, ale musím přiznat, že jsem s tím ani nic moc nedělala..Jo, vím, jsem děsná, ale s tím už se asi nic nenadělá. Každopádně zítra mi kamarádka přinese instalační CD, takže snad už by mělo zase všechno běžet..I když u mě jeden neví..jen ještě budu muset bratra překecat k tomu, aby mi to všechno přeinstaloval, protože jako já na to nějak nejsem..
No, každopádně už se docela těším, pomalu už mi to psaní začínalo chybět, i když bych to asi ještě nějakej ten pátek vydržela, no..Ale jako nějaké nápady zase jsou, to ne že ne..Můžu slíbit, že MSM by se měla rozjet nebo aspoň by tam měl bejt takovej děj jako doteď. Neslibuju, že to bude hned v další kapitole, to ne..Avšak v brzké době určitě. Ohledně NZ..Hmm..to asi bude krapet horší, nad tím jsem zrovna moc neuvažovala (teda nad MSM taky ne, ale to je něco jinýho..=D). A snad by i měly přibýt další kapitoly ke K2-princess a doufám že i k Poušti - když mě napadne něco inteligentního..Což sice neočekávám, ale i zázraky se dějí, ne?
No, tak už bych těch keců mohla nechat, stejně tenhle článek nemá ani hlavu ani patu (taky kde by to vzal, že)....
Každopádně ještě pro ty, co se sháněli po kapitole..Vzhledem k tomu, že jsem před..hmm...jak že je to dlouho? No každopádně jsem někde psala, že nemám word a tak, takže nebudou ani kapitoly a když nebyly ani minulý týden...Každopádně od příštího týdne by všechno mělo být zase normální..Tenhle ještě ne, Velikonoce si hodlám nějak užít a ne sedět u počítače..na to je času dost jindy..=D
No, tak já už raději končím...
Zatím papa
Vaše Kaitlin
17.03.2008 17:57:06
Aladima
Prohlašuji, že veškeré povídky týkající se Harryho Pottera jsou zcela nezištné a veškerá práva náleží J.K.Rowlingové. Práva si dělám pouze na mnou vymyšlené postavy.
Ostatní povídky a postavy patří pouze mně.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one