My world of fantasy...
Slíbená kapitola pro Abigail. Sice je o trošku později, než jsem čekala, ale nakonec je. A pokud tu budou nějaké komentáře, pokusím se o víkendu přidat další.
K.

***
Omlouvám se za zpoždění, trošku jsem to nevychytala... Jinak další kapitola bude cca v neděli :)

***
Takže po neuvěřitelně dlouhé době nová kapitoly k Životu. Je taková nějaká podivná, ale snad se do toho psaní zase brzy dostanu. =) A samozřejmě, že mi o zkouškovým to psaní jde velmi dobře, takže za týden přidám pokračování :D 

***
Takže přidávám první dnešní várku. :)
A přestože je povídka věnována Astince, jako dárek ji dostává Abigail, která o kapitolu k tomuhle už nějakou dobu škemrala. Takže snad se ti bude líbit, zlato :)
Jinak očekávám komentáře i od všech ostatních, kteří si ji přečtou :)
K.
***
S neskutečným zpožděním sem vkládám další kapitolu. Omlouvám se za tu prodlevu. Nejdřív za to mohla škola a pak moje neschopnost cokoliv napsat. Neměla jsem na to náladu a hlavně nebyl nápad. Popravdě takhle kapitola vznikla jen proto, že jsem měla pár volných hodin v Praze, kdy jsem neměla co dělat a potřebovala se nějak zabavit. Jo a stála mě jedno kafe a colu. I když v té kavárně bych asi seděla tak jako tak. :-D
Každopádně doufám, že se bude líbit. A pokud tu bude dostatečný (aspoň pro mě) počet komentářů, tak v sobotu přidám kapitolu k Pavučině (Protože jinak nemám motivaci tu kapitolu dopsat :-P).
Toť ode mě asi vše. :)
K.
***
Takže jak jsem říkala, se sobotou je tu nová kapitolka k Životu. Doufám, že se bude líbit a kdyby se tu objevil nějaký ten komentář, byla bych moc potěšena ;)
K.

***
Tak vám přináším novou kapitolku. Vím, zas to děsně trvalo, měla jsem tu sice napsané už od konce července, ale chtěla jsem to po sobě opravit. Což se taky nestalo, nejsem toho nějak schopná... Ale snaha byla :-D Než jsem usoudila, že na čtení své kapitoly jsem dost unavená. Takže se budete muset obejít bez toho. Snad to přežijete :) :-*
Kaitlin :)

****
Prohlašuji, že veškeré povídky týkající se Harryho Pottera jsou zcela nezištné a veškerá práva náleží J.K.Rowlingové. Práva si dělám pouze na mnou vymyšlené postavy.
Ostatní povídky a postavy patří pouze mně.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one