My world of fantasy...
Tak nová kapitola. :) A zase poprosím o komentáře, je tam pár narážek a docela by mě zajímalo, jestli jsou nebo nejsou tak čitelné, jak si myslím. :)
 ***
Tentokrát jsem o rochu rychlejší než minule a doufám, že i příští kapitola bude v nějakém inteligenním intervalu. Každopádně bych ocenila nějaké komentáře, ráda bych věděla, jestli to ještě někdo čte a nebo už píšu jen pro Abigail :)

***
Vím, že mi to trvalo děsně dlouho, měla jsem v plánu přidat kapitolu mnohem dřív, ale bohužel mi to nějak nevyšlo. Jednak jsem tady od začátku července skoro nebyla, jednak jsem nějak neměla náladu ani nápady. Tak jako tak se za to zdržení omlouvám a doufám, že i tak se vám to bude líbit a že si to někdo přečte a okomentuje.

***
Tak konečně jsem napsala novou kapitolu. Není sice zrovna nejdelší, ale na druhou stranu je tak trochu zlomová. Tak snad se vám bude líbit, pokusím se co nejdřív napsat další. :) A jako vždycky poprosím o komentáře. =) 

***
Další kapitola, opět mnohem později, než jsem čekala. Snad se bude líbit, poprosím o nějaké komentáře. A jinak další přidám snad do čtrnácti dní, uvidím, jak to budu stíhat. 

***
Omlouvám se za hrozné zpoždění, prostě nebyl čas a ani nápady. Ale včera jsem dopsala tohle, sice to není nijak hvězdný, ale minimálně už přesně vím, jak pokračovat. :) Takže se zase budu snažit přidávat pravidelně, zkouškový nezkouškový. :) Tak snad se tohle bude aspoň trochu líbit a poprosím vás o nějaké ty komentáře.
Kaitlin

***
Nová kapitola a tentokrát už se posuneme o trochu dál. Snad se bude líbit a poprosila bych všechny, kteří to přečtou, o nějakou reakci. Jakoukoliv. Děkuji. :)

***
Další kapitola a tentokrát se v ní víc dozvíte o Charliem a kolonii celkově. Doufám, že se bude líbit, je to takový oddych od Bradavic a tamějších událostí, ale rozhodně není nedůležitá. :) Snad se bude líbit a docela bych ocenila nějaké komentáře (pokud chcete brzy pokračování :-P). Díky. 

***
Omlouvám se, že takhle pozdě, ale prostě jsem na to neměla čas. Kapitola je poměrně krátká, ale další už bude lepší, tohle berte jako takovou předehru. =)

***
Tak tady máte slibovanou kapitolu, napříště už se můžete těšit na Vánoce.

***
Prohlašuji, že veškeré povídky týkající se Harryho Pottera jsou zcela nezištné a veškerá práva náleží J.K.Rowlingové. Práva si dělám pouze na mnou vymyšlené postavy.
Ostatní povídky a postavy patří pouze mně.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one