My world of fantasy...
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "2308"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Kleer: Jsem ráda, že se ti líbí Ginny a Blaise. A uvidíš, snad se ti to bude líbit. A děkuji za komentářPollik: Moc děkuji!Abigail: Ty si vždycky musíš najít někoho, kdo tě bude rozčilovat, viď? :D Jsem ráda, že se ti některý věci líbí a některý tě baví. A uvidíš uvidíš...Jinak další kapitola bude zítra nebo pozítří, dneska jsem se vrátila z hor, takže dřív to nestíhám..
Kaitlin
Dawn s Jessicou mě bůh ví proč rozčilují, Blaise se mi líbí a líbilo by se mi, kdyby si byli trochu blíž. Baví mě, jak to Draca rozčiluje. Baví mě Pansy se svým přístupem a trochu se bojím toho, že tenhle příběh bude směřovat k tomu, že Ginny s Harrym nebude, napadlo mě to u toho rozhovoru s Blaisem a nemůžu říct, že by se mi to líbilo...
Kapitola skvělá! :) Doufám, že se skamarádí s Dracem, i když je to asi dost nereálné, ale přála bych jim to :)..
dlouho jsem tu nebyla, takze me potesilo hned nekolik novych kapitol, nejvic se mi libi vztah Ginny a Blaise, ale chci aby to rekla tomu Dracovi a kamaradkam... nebo vlastne nevim jestli to chci... to zalezi na tom, jak to vezmou... tesim se na dalsi kapitolu:)
19.02.2012 22:09:13
Aladima
Prohlašuji, že veškeré povídky týkající se Harryho Pottera jsou zcela nezištné a veškerá práva náleží J.K.Rowlingové. Práva si dělám pouze na mnou vymyšlené postavy.
Ostatní povídky a postavy patří pouze mně.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one