My world of fantasy...
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "2686"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Abi: Jsi obluda. Docela mi vyhovovalo, že tu není žádný komentář, protože bych pak měla perfektní výmluvu, proč nic nepřidat. a ty mi to teď takhle zkazíš! :-P Ale děkuju. A jsem ráda, že se ti to líbí. A ano, snažím se ji držet a zatím to jde, snad to půjde i dál :) A s trochou štěstí ti přidám pokračování zítra, mám cca 3 stránky napsaný, tak to snad dopíšu :)
Kaitlin
Líbilo se mi to. Četla jsem to hned, ale prostě jsem nestíhala naspat. Nicméně bych další pokračování uvítala co nejdřív. Na přátelství Ginny a Pansy si zatím nemůžu zvyknout, ale těší mě, že se jakž takž držíš Ginny a neděláš z ní "Ginny". Jsem zvědavá, jak to bude pokračovat se Zabinim i jak se dál projeví Charlie. A jakým způsobem to bude pokračovat mezi Ginny aDracem, docela by mě zajímalo jak se pokusí dát jejich vztah dohromady - myslím, že jí hodně ublížilo to, o čem mluvil Blaise, ztrazila vliv - i vliv na lidi... Bohužel...
10.02.2012 20:03:26
Aladima
Prohlašuji, že veškeré povídky týkající se Harryho Pottera jsou zcela nezištné a veškerá práva náleží J.K.Rowlingové. Práva si dělám pouze na mnou vymyšlené postavy.
Ostatní povídky a postavy patří pouze mně.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one