My world of fantasy...
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "7295"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Pollik: Moc děkuji. A jsem ráda, že sis to přečetla a dokonce i znovu četla předchozí kapitoly, to mě moc těší. A jsem i ráda, že se ti líbí Draco.Abi: Taky celé? Páni, že sis na to našla čas, studentko. A na stylu? Já se nedivím, protože jsem s tím sama měla problém, prostě jsem nevěděla, jak to přesně psát, takže tahle kapitola byla taková...nevím, další snad je lepší. A Bill - nějak se mi tam hodil, mám tuhle postavu ráda. A jestli svěří nebo ne, to uvidíš v sobotu, protože tohle už napsaný mám (ale zato seminárku, co mám dos středy odevzdat, jsem ještě psát nezačala.). Ohledně Draca uvidíš, to nebudu prozrazovat. A Ginny - tentokrát mám snahu se ji snažit držet, snad se mi to zatím daří, ale nevím nevím... uvidíme, jestli neuklouznu. každopádně díky za komentář a postřehy, něco z toho je dost trefný a asi bych si to měla někam poznamenat. :)
Kaitlin
Taky jsem to musela číst celé, proto mi to chvíli trvalo. Něco mi nesedí na stylu, jakým je to psané. Nevím co, možná je to jen nezvyk, tím že jsem to dlouho nečetla. Ale dějově ok. Pobavil mě výběr Billa, docela by mě zajímalo, kdy se právě z něj stal ten, na kterého se vždycky obrací všichni jako první a ten, který vždycky nějak zasáhne do děje. Ne, že by takový v knihách vyloženě nebyl, Rowlingová ho taky zapojila a taky poslala Rona právě za ním, ale je zajímavé sledovat, jak se vždycky v povídkách všichni obrátí zrovna na něj. Doufám, že přijede. Upřímně řečeno hlasuju pro to, aby se Ginny svěřila jemu a ne Dracovi a aby si to nějak uhájila před Pansy. Nic proti Malfoyovi, ale bylo by to mnohem zajímavější a reálnější. Zatím se ti hezky daří udržovat to, že jí to prostě nejde. Ostatně není možné začít někomu, koho celý život nesnášíte, během měsíce bezvýhradně důvěřovat. Takhle se i líbí, že se tamm snaží zapadnout, ale není to nijak zvlášť hrr. Upřímně mi na tom rychlém zpovídání nejvíc vadí to, že se trochu bojím toho, že z Ginny uděláš zase někoho jiného. Jak třeba v Návratu. Zmijozelskou Ginny. A to se mi nelíbí. Já mám ráda Ginny takovou, jakou ji Rowlingová vymyslela. Takže malé změny beru, ale žádná zvlášť velká změna mě asi nepotěší... Takže jsem zvědavá...
Moc hezká kapitola :). Celou povídku jsem si musela přečíst od znova, ale vůbec mi to nevadilo a nemůžu se dočkat pokračování.. Hrozně se mi tam líbí Draco :)
16.01.2012 18:06:46
Aladima
Prohlašuji, že veškeré povídky týkající se Harryho Pottera jsou zcela nezištné a veškerá práva náleží J.K.Rowlingové. Práva si dělám pouze na mnou vymyšlené postavy.
Ostatní povídky a postavy patří pouze mně.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one