My world of fantasy...
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "6264"
Ahoj, hezka povidka, kdy ji dopises? :-D zaslouzila by si nějaký konec- nejlépe happyend xD
pekná kapitolka...no som fakt zvedavá ako to celé ukončíš :)
Úžasné!! Teda, tak tahle kapitola byla úplně napěchovaná scénami, které se mi líbily jedna více než druhá. Opravdu senzační..!! Například ta scéna na začátku, kdy se Ginny loučila s Blaisem (mimochodem moc se mi tento pár líbí :-) ). Potom v komnatě nejvyšší potřeby velké vítání s triem. Tam jsi úžasně popsala přesně to, na co jsem byla tolik zvědavá, a to nynější pocity a vztah k Harrymu. Potom ve Velké síni rozhovory u zmijozelského stolu i u toho nebelvírského, scéna Ginny a Molly, rozdělování do skupinek.. navíc také ten postoj Ginny a Thea ke Snapeovi se mi moc líbí a jsem zvědavá, jestli to budeš ještě potom nějak rozvádět (to asi hlavně záleží na tom, co se stane během bitvy, jestli Snape zemře, nebo ne apod. ;-) ). Prostě mne tato kapitola vtáhla natolik do děje, že ještě teď z ní mám takový hezký pocit :-) Děkuji. Jsem zvědavá, jak bude bitva pokračovat a nakolik se bude lišit od knihy. Už teď se udály takové změny, že si netroufám odhadovat, jak vše skončí. Doufám, že nenecháš moc lidí zemřít, hlavně se modlím, abys ušetřila ty, které jsem si tolik oblíbila. Moc se těším na další kapitolu. Přeji hodně štěstí nejen v psaní ;-) Měj se krásně!! :-)
úplne super :) nečakala som tú kapitolu tak skoro :D ale teším sa na pokračovanie, a nenahnevala by som sa ak by bola tak ako táto, možno aj skôr ;) :D
Super, super, super!!! Další kapitola a relativně brzo po té předešlé :)
Okomentuji obě kapitoly najednou, protože u té předchozí jsem nějak komentář nezvládla... Tak k té předchozí. Původně jsem si taky myslela, že dáš dohromady Ginny a Draca. Ale Blaise se mi k ní hodí víc. Moc se mi líbila scéna, kdy konečně přišli na to, co Theo už dávno věděl ;) Pěkně popsané, píšeš fakt dobře.
Tahle kapitola mi přišla nějak delší, než ostatní (ne, že bych si stěžovala, klidně mohla být i dvakrát delší :))) Bylo to super, úplně mě to vtáhlo. Líbila se mi ta část ve Velké síni. Jednak ta u zmijozelského stolu a pak ta u nebelvírského.
Jsem zvědavá na pokračování. Doufám jen, že jich nenecháš moc umřít.
Shrnuto a podtrženo -je to skvělé a těším se na pokračování :)
26.07.2014 19:47:05
Kaitlin
Prohlašuji, že veškeré povídky týkající se Harryho Pottera jsou zcela nezištné a veškerá práva náleží J.K.Rowlingové. Práva si dělám pouze na mnou vymyšlené postavy.
Ostatní povídky a postavy patří pouze mně.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one