My world of fantasy...
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "6903"
waw, no musím priznať, že som to nečakala, a myslela, som si, že Ginny bude nakoniec s Dracom, takže ma to trošku sklamalo, ALE to neznamená, že to nie je dobré a že sa mi to nepáči, je to skvelé, len som to nečakala a teším sa, čo vymyslíš ďalej :)
Vážně nestačím vycházet z údivu, že tyhle dva spolu nikdo nečekal. :) A mám z toho takovou potměšilou radost a větší chuť do psaní. :) Tak snad se ti to bude líbit i dál, brzo přidám další část.
Kaitlin
Skvělý! :) Musim říct, že takový vývoj situace jsem nečekala. Ale myslím, že Blaise a Ginny se k sobě hodí, teď jen jak to vezme Harry :D . Těším se na další kapitolu :).
To, že jste Blaise s Ginny nečekali (spíš nečekaly) mě vážně překvapuje. A těší. :) A Harryho reakce se - někdy - dočkáš. Děkuji za komentář.
Kaitlin
Není vůbec zač :)
Úžasné!! Já snad nemám slov.. Tak tohle jsem opravdu nečekala.. Možná proto, že mám zakořeněné, že Ginny jednoduše patří k Harrymu, ale oni se mi líbí víc.. :-) Hodí se k sobě.. Jen by mě zajímalo, kdo bude s Harrym nakonec :-) Nějaká neznámá? nebo Hermiona? ... Zajímalo by mě, co se stalo.. ten penízek není moc dobré znamení, navíc ta předtucha Nevilla.. Poslední bitva se blíží. Zatím to vypadá, že by se Neville a Pansy k sobě hodili.. ;-) Oba se změnili. A Theo jako zamilovaný je úžasný!! :-) Trochu ho to změnilo.. Ale to bude asi více věcí.. Všichni jsou jiní, než dřív.. A to se mi moc líbí :-) U tebe opravdu nejde moc předpokládat, jak to bude pokračovat, umíš skvěle překvapit. Píšeš úžasně, vždy mě příběh úplně pohltí a když dojdu až na konec, nemůžu se ubránit zklamání, že musím zase čekat na další pokračování :-) Těším se, až bude celá a budu si jí moct přečíst komplet od začátku do konce :-) Hodně štěstí v dalším psaní!! ;-)
Nečekala? A to jsem měla pocit, že je naprosto jasné, že se k tomu schyluje. Ale jsem ráda, že se ti to líbí. Harry není postava, které bych se tu zrovna dvakrát věnovala, takže u něj ani sama netuším, co bude a jestli se mu v tomhle směru vůbec budu věnovat. Hrozně ale děkuju za všechna ta slova, vážně mám vždycky pocit, že je dopředu úplně jasné, jak budu pokračovat, takže jsem ráda, že je to jen můj pocit. A že se do toho příběhu jde i začíst... A na pokračování nebudeš muset čekat někdy dlouho, určitě bude kapitola tenhle týden. Jen netuším kdy, podle času a tak.
Kaitlin
oh yeah :D super ;) konečne, a teším sa na pokračovanie, a to znamená že sú teraz spolu ? :) konečne!!! hip hip hurá :DD píšeš úžase, a stálo to za to čakanie :):)
Moc děkuji za tak pozitivní komentář, potěšil. :)
Kaitlin
07.10.2013 00:16:00
Kaitlin
Prohlašuji, že veškeré povídky týkající se Harryho Pottera jsou zcela nezištné a veškerá práva náleží J.K.Rowlingové. Práva si dělám pouze na mnou vymyšlené postavy.
Ostatní povídky a postavy patří pouze mně.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one