My world of fantasy...
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "2635"
Moje milá Kaitlin,
je mi jasné,že po semestru dřiny si musíš o prázdninách odpočinout......ale já už silně teskním po dalších kapitolkách povídky Život za zrcadlem.
kdybys byla tak hodná a pár jich sem vložila.....děkuji ti :-*
Ahoj, určitě už brzo vložím, snad v nejbližších dnech. :) Měla jsem v plánu být v létě trochu aktivnější, ale nakonec to dopadlo tak, že jsem prakticky vůbec nebyla doma, ani teď nejsem, ale konečně jsem si víc než po 2 měsících našla čas na psaní. :)
Kaitlin
Tákže... Ahoj, Kai, gratuluju ke státnicím jako holky přede mnou a teď už jdu na komentář. :) V první řadě jsem včera hrozně čuměla, když jsem tady tu kapitolu viděla, protože už jsem skoro přestala doufat, že se tady někdy objeví. Byla to už taková doba, že jsem si musela přečíst tu předešlou, abych se vrátila do děje. A hned zadruhý ti musím "poděkovat" (ani nevím, jestli to má být v uvozovkách nebo ne :D),že jsi ve mně zase vzbudila zájem o Ff a já mám snad i chuť napsat něco ke svým snad nikdy nedokončitelným povídkám. Ale abych konečně přešla k vlastní kapitole... Proč tam spolu pořád všichni jen klábosí a nic se tam neděje? Já vím, že jim to musí všem říct, ale tady to řekla jenom Zabinimu a ten jenom odešel, žádný zvraty se nekonaly. A proč je prosím povídka, která by se měla tvářit jako romantická, tak hrozně zdrženlivá. Dobře, aspoň, že ten Theodor si našel slečnu, ale nebylo tam o tom ani slovo. Netrap nás a když už si Ginny nemůže začít s Malfoyem nebo s kýmkoliv (ideálně s Malfoyem :D) a hoď nám tam nějakou scénku. Já tady na to čekám kapitolu od kapitoly jak na smilování boží a pořád nic. Doufám, že příště už se dočkám, a taky doufám, že jim to konečně všem řekne a začne se něco dít. :) Jinak je to skvěle napsaný. Líbí se mi postava Theodora, to je hroznej sympaťák. Hlavně tehdy, když nakráčel k nim do věže nebo k tomu stolu. Těším se na další kapitolu a doufám, že ji tu objevím dřív. Teď jdu napsat asi něco vlastního, tak uvidíme, co z toho vznikne, jestli vůbec něco. :D Měj se, Kai. :)
Moc děkuji. A neboj, tenhle příběh mám určitě v plánu dokončit, hrozně nerada nechávám věci nedodělané... A proč klábosí - protože se potřebuju dostat do určitého stavu, než se opravdu začne něco dít. A já neměla v plánu dělat z toho romantickou povídku a kromě toho si nemyslím, že Ginny měla od toho přesunu zpět vůbec šanci si s někým něco začít - vzhledem k tomu, v jaké byla situaci ona a i ostatní aktéři. Každopádně děkuji za krásný a dlouhý komentář a snad tě další (a nebo až ta další?) kapitola potěší ;)
Kaitlin
moc díky za další kapitolu, trochu víc akce už to chtělo. sem zvědavá jak se bude vyvíjet vztah s Dracem. a samozřejmě gratuluji ke státnicím.
Akce už bude, můžeš to nazývat takovým tím hlubokým nádechem před skokem do vody. ;) A díky
Kaitlin
Teda.. tak tomu říkám zvraty. Opět další kapitola, která mě úplně vtáhla do děje. Jsem zvědavá, jak se bude chovat Blaise, až se mu všechny informace uleží v hlavě a co řekne Theo na to, jak Blaise zareagoval, když zjistil pravdu. Také mi vrtá hlavou, jak se bude teď chovat Pansy k Ginny, i když zatím u ní moc změny nejsou. Ale určitě je velkým pokrokem ten její rozhovor s Nevilem, který se mi zdá čím dál více jako úžasný přítel, když na Ginny nenaléhá, chápe jí a čeká, až mu to bude chtít říct. A Draco? To je jedna velká záhada. Jak asi zareaguje, až zjistí pravdu? No prostě jsem napnutá jak kšandy :-) A gratuluji ke státnicím ;-)
Jsem ráda, že se mi podařilo tě vtáhnout do děje. Na žádnou z otázek ti teď rozhodně neodpovím, na to si budeš muset počkat. :) A děkuji moc!
Kaitlin
supeeeeeeeeeerrrrr :D neviem čo napísať, takže ako vždy........*fanfáry*.... bolo to skveléé !!! teším sa na pokračovanie :):):)
Moc děkuji :)
Kaitlin
Checht, začíná se to hýbat! Jen doufám, že se všichni v těch svých intrikách nezamotají... Theo je fakt občas na zabití - on to (zřejmě) myslí dobře, ale to jeho zákulisní tahání za nitky je fakt příšerný. I když je pravda, že bez jeho zásahu by to Ginny nikomu neřekla nejspíš nikdy. Jsem zvědavá, jak se s novinkami vypořádá Blaise, doufám, že až se mu to uleží v hlavě, mohl by se s Ginny začít normálně bavit.
Pokud se do toho nezamotám já, tak ani oni ;) Theodor je určitě kapitola sama pro sebe a Blaise... uvidíš. :) Děkuji za komentář
Kaitlin
15.09.2013 11:07:24
Kaitlin
Prohlašuji, že veškeré povídky týkající se Harryho Pottera jsou zcela nezištné a veškerá práva náleží J.K.Rowlingové. Práva si dělám pouze na mnou vymyšlené postavy.
Ostatní povídky a postavy patří pouze mně.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one