My world of fantasy...
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "4453"
no hele asi takhle (neboj, opravdu jsem to já :-D )
strašně, ale opravdu strašně moc bych chtěla vidět spojení čtyř kolejí za účelem létání :-D
dobře, teď už k tomu, co mě zaujalo nejvíc, a o čem netuším, co si mám myslet... a to je Malfoy - všimla jsem si, že se poslední dobou úplně vytratil... a chci vědět, a to myslím, že bys mi mohla prozradit, jestli zmizel cíleně nebo zcela neplánovaně se přestal hodit do aktuálního děje?
hmmm... moc jsi mi toho neřekla, kromě toho, že jsem měla zase jako vždy držet jazyk za zuby.. nebo spíš nepouštět prsty ke klávesnici :-D
A nebude ti stačit, když přidám novou kapitolu? Ta ti toho řekne víc ;)
Krom toho jsem ráda, žes komentovala...
Kaitlin
ahoj, kedy pridáš ďalšiu časť ? ja iba tak, lebo sa teším :):):)
Brzo :)
Kaitlin
chcela by som sa iba opýtať kedy bude pokračovanie :) a znova hovorím, super píšeš :D
Opravdu doufám, že brzy, ale bohužel toho mám v poslední době moc a škola má prostě přednost...
Kaitlin
Tak co? Už tu máme duben.....
Je už další kapitolka v dohlednu? ;))
Je. Mám napsaných šest stránek a pokud mi do toho nic nevleze a dopíšu ji, tak bude o víkendu. :) Ale není to na 100%...
Kaitlin
No paráda! Moc se těším, jak bude Blaise prskat, až si uvědomí, že Pansy ví víc než on :-) Teda pokud to tak bude... Podobně jako tu už v komentářích zaznělo, myslím si, že Ginnin a Theův plán můžou být v zásadě hodně podobné - a pokud Theovi teď v tom plánu bude pomáhat i Pansy, má podle mě velkou šanci na úspěch. Nejsem si ale úplně jistá úlohou Nevilla a vlastně ani Draca, ti dva by to možná mohli ještě zamotat. No, v každém případě se těším na pokračování.
Takže nejdřív moc děkuji za komentář, jedna z tvých poznámek pro mě celkem směrodatná a inspirativní. :) Každopádně jsem ráda, že se ti líbilo, nijak se k tomu už asi vyjadřovat radši nebudu, protože bych určitě prozradila víc, než bych chtěla. :) Každopádně se budu snažit co nejdřív přidat novou kapitolu.
Kaitlin
super ;) úplne super napísné :) teším sa na pokračovanie :) oplatí sa čakať :) a iba tak sa opýtam.... kedy asi bude pokračovanie ? :D
Moc děkuji za komentář, jsem moc ráda, že se to líbí. A pokračování - budu se snažit co nejdřív, ale opravdu nemůžu nic slibovat... :( Určitě někdy v dubnu! :D
Kaitlin
Musím říct, že mě tahle kapitola nesmírně pobavila, culila jsem se jak pitomeček celou dobu. Hrozně mě baví popichování všech zúčastněných.
Nejvíc se mi asi líbilo, jak si Theodor přisedl k Nebelvírskému stolu. Živě jsem si představila to všeobecné pozdvižení a to, že to Theovi bylo úplně fuk ;)
Líbí se mi tak, jak se Ginny dala dohromady s Jessicou a Dawn, ale tak trochu jsem doufala, že by se s Theem mohla dát dohromady Ginn.. Mně se tedy líbí ze všech nejvíc a plně sympatizuji s Dawn *blbě se culí ;)* Takže uvidíme, jakou milostnou, již avizovanou, zápletku mezi Ginny a kým nám předhodíš ;) Moc se na to těším.
Těší mě, že i Neville si dal říct a zapojil se do honby za odhalením "co to sakra ta Ginny tají" ;)
A největší pecka je Theovo rozhodnutí prozradit všechno Pansy… Bude to ještě hodně zajímavé, si myslím :D Těším se :)
Viviane :)
Tak to mě těší, že se ti Theo s Ginn líbí takhle. :D A s tím Theem na své straně nejde jinak než souhlasit, je hezké, že tenhle pohled získalo víc lídí, líbí se mi to. :) A na koho slovo padne - asi už tam tolik kandidátů nezbývá, co? ;)
Kaitlin
No wau!! Opravdu to nabírá obrátky :-) Zajímalo by mne, jak se nakonec zachová Neville.. On je mi opravdu záhadou. Totálně mě ale překvapilo, že Theo řekne Pansy o co jde.. A nelíbí se mi to, že u toho nebude Ginny a sama se pro to nemohla rozhodnout.. Theo mi poslední kapitoly přijde strašně zvláštní a začínám být nejistá, zda je na té či oné straně.. Spíš ale bude na své straně, což? :-) Nevím, zda bere Ginny opravdu jako přítelkyni, nebo jen jako figurku na hracím poli.. A souhlasím s Abigail, také by mne zajímalo, jaký má kdo plán, zda se ten Ginny a Thea liší nebo ne :-) Každopádně se ti neustále daří držet mě v napětí :-) Moc se těším na další kapitolu, už teď se nemohu dočkat.
A co je důležité, úplně jsem zapomněla pochválit ti nový vzhled stránek, moc se mi líbí, dobře se na tomto podkladu čte a navíc je vše úplně krásně roztříděné, má to systém :-)
Takže.. jen tak dál :-)
Moc děkuji za krásný komentář. :) Musím přiznat, že Neville byl chvíli záhadou i pro mě (teď už naštěstí ne). Ohledně Thea - určitě se nemýlíš v tom, že je spíš na své straně. ;) Na zbytek ohledně něj si budeš muset chvíli počkat. Stejně jako na jejich plány... Jinak děkuji za pochvalu vzhledu, ale bohužel to není má práce, ale webgardenu. Jen jsem moc líná vymýšlet vlastní. A zatím se mi tohle líbí, takže to tu chvíli zůstane. :)
Kaitlin
Když ti napíšu komentář hned, opět se ti nebude líbit, když to neudělám, akutně hrozí, že už ho nenapíšu, takže to udělám a třeba to ještě rozšířím, než vymyslíš novou kapitolu. Tak se hned nevztekej. (Třeba taky ne...)
Hezky nám to zamotáváš, děvče, moc hezky. Nebo rozmotáváš? Ono je to celkem jedno, že? Ale líbí se mi to. Líbí se mi, jak zapojila Ginny ty dvě slečny, trchu rozporuplnější pocity mám z Pansy a Thea, jsem zvědavá co udělá Neville. Moc zvědavá, protože rozhodne-li se jedním způsobem, nakrkne mě. A docela by mě zajímalo, jaký plán, který z nich má. Protože bych tipla, že plán Notta a plán GInny vlastně vůbec nejsou rozdílné... :-D Takže jen tak dál, vesele dál...
Myslím, že takhle mi to bohatě stačí. :) No, já se to snažím rozmotávat, ale je fakt, že to může působit tím zamotávacím dojmem. Snad to nakonec celý vážně rozmotám! :D Hlavně jsem ráda, že se ti to líbí. Ohledně Pansy a Thea to stejně ještě bude složitější, pokud nezměním názor. A nevím, jestli tě chci nebo nechci nakrknout, i když mám pocit, že tuším, co by tě nakrklo... A plány - uvidíš, holka, uvidíš :D
Kaitlin
20.06.2013 09:37:02
Kaitlin
Prohlašuji, že veškeré povídky týkající se Harryho Pottera jsou zcela nezištné a veškerá práva náleží J.K.Rowlingové. Práva si dělám pouze na mnou vymyšlené postavy.
Ostatní povídky a postavy patří pouze mně.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one