My world of fantasy...
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "6515"
Měla jsem pravdu, samozřejmě jjsem to předtím nečetla. Až teď. A líbilo. Konečně opravdu pořádně. A jsem zvědavá na pokračování. Tak se snaž, děvče...
No vidíš, jaká seš! :D Ale jsem ráda, že se ti to líbilo, pokusím se dopsat tu blbou kapitolu, než pojedu na hory...
Btw: Tomuhle říkáš komentář? :-P
A samozřejmě je to ode mě, nevšimla jsem si, že mě to odhlásilo...
Kaitlin
uuuuuuuuuuuuuu jednoducho super
Děkuji :)
Kaitlin
Táto tvoja poviedka patrí medzi moje najobľúbenejšie, máš ju pekne prepracovanú. Naozaj neregistrujem žiadne nezrovnalosti, príbeh sa odvíja logicky a štýl ktorým píšeš je príjemne čitateľný :).
Jedine raz ma čosi zarazilo, keď Ginny šla za Snapom, no musela by som si opäť prečítať tú konkrétnu kapitolu, aby som vedela povedať, čo to bolo. Nuž, nie je to podstatné :). Veľmi pekná poviedka, máš za ňu moje uznanie :).
Moc děkuji za chválu, jsem vážně ráda, že se ti to líbí.S tím Snapem mě nenapadá, co myslíš, kdyžtak to napiš, ať se na to mrknu... (je možný, že tam je nějaká blbost...)
Kaitlin
Pěkné, pěkné! Musela jsem si znovu přečíst i minulou kapitolu, abych se dostala do děje, ale stálo to za to. Je zajímavé, že Zmijozely ta změna, která se s Ginny stala, zajímá v podstatě o dost víc, než její nebelvírské spolužáky... No a když dokonce Blaise došel tak daleko, že nabídl Nevillovi spolupráci, to je pecka. Jsem vážně zvědavá, jak to dál plánuješ, i kvůli tomu, že závěrečná bitva se blíží mílovými kroky.
I tobě moc děkuji za krásný komentář. Zmijozely by ta změna ani nezaujala, kdyby do toho nebyl zapojen Theodor a kdyby jim nedal najevo, že se mu nemají míchat do jeho věcí. Jinak by si asi ani nevšimli... Neville (a i jiní) si všimli, ale z mého pohledu bych řekla, že zrovna Theo je ze Zmijozelů nejvíc snesitelný a navíc kromě Nevilla nemůže říct proti Ginny nikdo ani slovo, protože ona jediná se jich prakticky pořád zastává. A Neville je tolerantní. :) A koukám, že si všímáš i časových souvislostí... :D
Kaitlin
Nádherná kapitola. Líbí se mi, jak to máš propracované a že používáš mé oblíbené zmijozelské postavy.
Jsou už tvé hotové povídky někde ke stažení v pdf?
Děkuji jak za pochvalu kapitoly, tak i za postavy - za to snad ještě víc, opravdu mě to těší. :) Jinak povídky v pdf nemám, sice jsem to plánovala už dávno udělat, ale to by znamenalo si k tomu sednout a opravit je, do čeho se mi vážně nechce...ale jednou se k tomu snad dostanu. :)
Kaitlin
Super, další kapitola!! :) Dívala jsem se dvakrát denně jestli tu už není :)
Moc se mi líbí a těším se na pokračování.
Jak píše Samantha, skvělá byla scéna ve vlaku. Začíná se to pěkně rozjíždět. A Blaze spolupracující s Nevillem? Pecka :D

For Samantha: Mám za to, že ohledně Draca, myslí Kaitlin události podle knihy - to jak chytili Harryho a ostatní a jak jim z Malfoy Manor utekli :)
Doufám, že další kapitolka na sebe nenechá dlouho čekat... A když jo, tak si stejně počkám :)
Děkuju moc :-) Omlouvám se, nějak jsem si to nespojila s knihou.. Už se na mně asi podepisuje zkouškové :-D
Moc děkuji. Je hezké, že je někdo tak nedočkavý! Snad se bude další děj líbit.
Kaitlin
super :) teším sa na pokračovanie ;) kedy asi bude ??
Díky. No, nejupřímnější odpověď je asi: až ho napíšu. :D Ale budu se snažit, aby co nejdřív. ;)
Kaitlin
Opět senzační kapitolka :-) Moc se mi líbí, že se konečně začali zapojovat i Neville a Pansy, trošku mi to tam do teď chybělo. Moc hezká a zároveň i zajímavá byla ta chvíle ve vlaku, kdy Ginny byla ve zmijozelském kupé. Jsem opravdu zvědavá, jak se to teď bude vyvíjet a jakým způsobem budou Pansy, Blaise a Neville vyzvídat a pátrat :-) Zajímalo by mě, co se stalo Dracovi, když je tak skleslý.. Opravdu k této kapitole nemám co vytknout. Už se moc těším na další pokračování ;-)
Moc děkuji. Mně se to taky líbí mnohem víc, pro mě je i lehčí střídat jednotlivé postavy než psát jen za Ginny. :) Jsem ráda, že ta scéna v kupé se ti líbila. Snad se ti další vývoj bude líbit. A na Draca už odpovídat nemusím, to už udělali za mě. :)
Kaitlin
10.03.2013 23:36:55
Kaitlin
Prohlašuji, že veškeré povídky týkající se Harryho Pottera jsou zcela nezištné a veškerá práva náleží J.K.Rowlingové. Práva si dělám pouze na mnou vymyšlené postavy.
Ostatní povídky a postavy patří pouze mně.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one