My world of fantasy...
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "4141"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
TessRousseau: Hrozně moc děkuji za pochvalný komentář. Jsem ráda, že se ti to až takhle líbí. A vypadá to, žes mi dala impuls, abych dopsala tu další kapitolu ;) Snad se mi to povede co nejdřív.
Kaitlin
Tákže... jsem nemocná a číst anglický knížky už mě přestalo bavit. Tak se jen tak zajdu podívat sem a co nenajdu? Super povídku, kterou jsem vůbec nečetla. Jaká chyba. Takže jsem za včerejšek a dnešek přelouskala všechny kapitoly a můžu jenom skandovat "Kai, další kapitolu, Kai, další kapitolu,..." Je to moc fajn. :) Originální a to já mám moc ráda. Tak doufám, že i můj komentář tě podnítí k tomu, abys napsala další díl co nejdřív, protože já se na něj moc těším. :) Jen tak dál...
Anawii: Tak jsem ráda, že ses ke mně vrátila. :) Snad se ti to i dál bude líbit. ;)Abigail: Už jsem ti říkala, že jsem nespokojená! A musím to zopakovat, protože jsem furt nespokojená, tvůj komentář mě ani v nejmenším neuspokojil. Jen by mě zajímalo, kdo že by se ti v tom stínu líbil, až na to někdy přijdeš, dej mi vědět. A koukám, že tobě prostě nevyhovím, jsi děsně náročná. :D Se snažím tak hezky zapojit Billa a ty kňouráš, že chceš Charlieho :D A kdy bude další netuším, zatím nemám ani čárku! :D Možná by mě inspirovala tvoje kapitola? O:-)
Kaitlin
Po sto patnácté se mi konečně podařilo se přihlásit - neuvěřitelně otravná tahle aplikace.

Takže jednak už si nepamatuju, co jsem ti chtěla napsat minule, takže teď tu bdu tak naprázdno plkat, abys měla dlouhý komentář a já se při tom nemusela příliš snažit... Takže plkám, plkám, plkám, plkám... Už by to na tu minulou kapitolu mohlo stačit, ne?

tak k téhle kapitole: Čekala jsem, že to bude Theodor, i když jsem minule chvíli uvažovala i o Dracovi. Ale jen chvíli a nebyl příliš pravděpodobným... I když musím říct, že zrovna v té chvíli, kdy ji k sobě tahal do stínu by se mi tam asi líbil někdo jiný, jen jsem ještě nepřišla na to kdo - Malfoy ani Nevile asi ne...

Mrzí mě, že Charlie byl odsunut. Ne, že by se mi tedy Bill nelíbil, ta scéna u nich doma byla pěkná, nejvíc se mi tedy líbil ten její začátek, když se potkali a tak, ale tak nějak byl Charlie lepší. :-P

No a to je asi všechno... kdy že bude pokračování?
Abigail
Tak som sa po dphsom case opat navnadila na tuto poviedocku..a tesim sa na to ako to bude pokracovat :)dufam, ze Ginny nieco vymysli a spiateli sa so zmijozelmi :)
10.11.2012 13:34:05
Aladima
Prohlašuji, že veškeré povídky týkající se Harryho Pottera jsou zcela nezištné a veškerá práva náleží J.K.Rowlingové. Práva si dělám pouze na mnou vymyšlené postavy.
Ostatní povídky a postavy patří pouze mně.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one