My world of fantasy...
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "1512"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Kittka: Odpověď už jsem jednou psala, ale bohužel na webgardenu zrovna probíhaly převody stránek a z nějakého důvodu se smazala.. :( Každopádně mě těší, že se povídka líbí a dokonce i přiměla k registraci, toho si opravdu vážím. Co se týká návratu - prakticky všechny příběhy, které jsem kdy psala, jsem psala za pochodu a vždycky mám vytyčené jen nějaké body, kterými jsem si jistá od začátku. A Ginnin návrat byl právě jeden z nich a nikde jsem neuvažovala, že by to mělo být jinak. Přesto doufám, že se to i tak bude líbit.
Kaitlin
Díky této povídce jsem s rozhodla zaregistrovat. A nezbývá než říct, že je to velice dobrá povídka. Bohužel, musím souhlasit s Anawii. Raději bych ji viděla v tom "druhém" světě, než opět jako tu "správnou" Ginny. Měla jsi možnost udělat z prvoplánové povídky něco zajímavého. Přesto doufám, že další kapitoly budou stejně zajímavé, jako byly doposud.

Přeji hodně štěstí a inspirace v dalším psaní.
Anawii: Moc děkuji, vážím si toho.
Kaitlin
Aj keď sa to nevyvíja úplne ako by som chcela...podľa mojho názoru píšeš veľmi dobre a mne sa to páči aj takto. :)
Koukám, že je těžké uspokojit čtenáře (i když třeba jen dva), když každý chce něco úplně jinýho :)Abigail: Abych pravdu řekla, tak jsem to čekala. Každopádně si myslím, že tam bude nějaká ta scéna, která se ti bude líbit, kde uvidíš tu "svoji" Ginny. A jsem ráda, že se ti Neville líbil! Mě samotnou překvapilo, jak dobře se mi psal, takže s největší pravděpodobností jeho postavu jen tak nenechám vyšumět.Anawii: Vrátit jsem ji musela, to jsem měla v plánu od samého začátku... A snad to pro tebe ještě zajímavé bude, budu se snažit. :)
Kaitlin
Ja keď mám povedať pravdu, nechcela som aby sa Ginny vrátila späť...ale verím, že to bude ešte zaujímavé..teším sa na pokračovanie smiley
Nakonec jem se rozhodla, že se mi změněná Ginny nelíbí. Mám trochu pocit, že na ní ten Zmijozel nechal až moc velký vliv. Já mám prostě ráda Ginny nebelvírskou, ostatně vždycky jsem měla, to víš. Chybí mi trocha nadšení, alespoň ta trocha, přeci se jí domů aspoň trochu chtít muselo, když se tam rozhodla vrátit, ne? Ale působí jako by na celých těch pět předchozích let úplně zapomněla, bez ohledu, že tamti jí chybí, přeci i tady měla kamarády.

ALe jsem zvědavá, kdo ji sleduje, a jakou strategii zvolí. A naopak se mi docela hodně líbil Neville.
Abigail
05.02.2013 23:45:46
Aladima
Prohlašuji, že veškeré povídky týkající se Harryho Pottera jsou zcela nezištné a veškerá práva náleží J.K.Rowlingové. Práva si dělám pouze na mnou vymyšlené postavy.
Ostatní povídky a postavy patří pouze mně.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one