My world of fantasy...
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "3422"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Anawii: Jé, tak jsem ráda, že mi ještě někdo zbyl. :) A těší mě, že se ti to líbilo. Moc děkuji za komentář.Abigail: Je mi jasný, že ty v to doufáš... A stejně tak, že by ses obešla bez toho rozloučení, ale já ne. Co se týče náznaků - pokud máš na mysli ty úplně na konci, než odešel z chodby... Tak můžu říct, že to ještě bude mít dohru. :D Každopádně děkuji za koment.
Kaitlin
Já upřímně doufám, že se vrátí a potom jsem zvědavá, co tedy nakonec vymyslíš a jak to dopadne. Ale musím upřímně říct, že mně by víc vyhovovala ta původní varianta, kyby to proběhlo bez loučení - nevím proč. Nicméně mě tímhle Theo rozhodně nepotěšil. Ale jsem zvědavá, co nakonec bude z těch náznaků... mezi nimi.
Abigail
Ja to tiež ešte čítam....mne sa kapitolka veľmi páčila, dokonca mi pri tom lúčení vyšla aj slza...som fakt zvedavá ako to bude pokračovať, či sa Ginny dostane späť, alebo ostane tam :)
03.09.2012 01:28:28
Aladima
Prohlašuji, že veškeré povídky týkající se Harryho Pottera jsou zcela nezištné a veškerá práva náleží J.K.Rowlingové. Práva si dělám pouze na mnou vymyšlené postavy.
Ostatní povídky a postavy patří pouze mně.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one