My world of fantasy...
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "3867"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Maya99: No, páreček bych to zatím zrovna nenazvala :) Ale jsem moc ráda, že se to líbí. Na Snapeovu reakci si počkej, stejně jako na Draca :) DOufám, že nezklamu ;)Astina: Nezdáme? :-D No, tak dva týdny téměř uběhly, takže doufám, že jsi to už strávila :-D A buď. Samozřejmě, že se to může zvrtnout v cokoliv...
Kaitlin
Teda holka, ty a tvoje nápady se občas nezdáte... Tys v těch holkách udělala takovej guláš, že ho budu trávit ještě dva týdny :-D Jsem zvědavá, co s tím vyvedeš dál, hlavně jaký bude Snape... To může hodně rozhodnout, ať už v čemkoliv :)
No teda, já nestačím zírat, Takže pár Drček/ Ginny? To se mi líbí...to se mi moooc líbí :-D Jsem celkem dost zvědavá na SNapeovu reakce. Že by Ginny byla taky jeho miláček? Doufám v to ;-)

Zajímavý, jak má každý dvě stránky osobnosti a vždy ukazuje jen tu, kterou chce, že? Těším se na tu druhou Dracovu...detailně posanou, smaozřejmě
18.09.2010 12:36:26
Aladima
Prohlašuji, že veškeré povídky týkající se Harryho Pottera jsou zcela nezištné a veškerá práva náleží J.K.Rowlingové. Práva si dělám pouze na mnou vymyšlené postavy.
Ostatní povídky a postavy patří pouze mně.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one