My world of fantasy...

18. kapitola ŽzZ - Theodorova nabídka - diskuze

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "7369"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Abigail: Ty a vzduch? Nesmysl :D No tak mě těší, že se ti scéna s Blaisem líbila, to jsem popravdě řečeno nečekala... A co se týká posledníhop odstavce - vyložila sis to jedním způsobem, že bude litovat přímo jejího odchodu, že tam nebude ona. Ale pak je taky druhá varianta - předpoklad, že po jejím odchodu se všechno vrátí zpátky a oni si nebudou pamatovat, že tam byla. Čímž ztratí vzpomínky a vědomosti, které nabyli. A Theo tomu výzkumu už dal docela hodně a rozhodně nemůže být smířený s myšlenkou, že přišel na něco ohromného a cca za dva týdny ani nebude vědět, na co to přišel... Takže asi tak. :) A uvidíme uvidíme, buď něco stihnu napsat teď o víkendu a nebo až se vrátím z toho Rock for people... ;)
Kaitlin
Rozhodně nésu vzduch, a aby sis tím byla naprosto jistá, tak tady to máš :-P.

Líbilo se mi, jak zametla s Blaisem. Ani nevím, jestli jsem ho tady předtím měla ráda nebo ne (mělas tam dlouhou pauzu a mně se to trochu zamotalo se Snem a Chrisem nebo s čím vším), ale teď se mi prostě fakt líbilo, jak s ním zametla. Pak už se mi nelíbilo - přesně v souladu s tím, jak to začal prožívat Nott. Poslední odstavec zhruba. Líbí se mi, že přišel na to, že ona pryč asi opravdu chce a snaží se jí s tím pomoct a pomáhá jí to překonat. Už se mi nelíbí, že to musí překonávat taky. Děláš ho najednou skoro citlivého, přitom jsem ho vždy vnímala spíš jako "studený čumák" a toho vždy zamyšleného a s odstupem. Jsem zvědavá, co z toho nakonec vyleze. A hlavně, pořád tam uniká ta zásadní věc, na kterou přišel, tak na tu jsem taky zvědavá. Že bys něco stihla napsat, než se vrátím do Phy je asi málo pravděpodobné, že? Škoda, ale i tak se budu těšit. A nésu vzduch! :-P
29.06.2012 10:05:22
Aladima
Prohlašuji, že veškeré povídky týkající se Harryho Pottera jsou zcela nezištné a veškerá práva náleží J.K.Rowlingové. Práva si dělám pouze na mnou vymyšlené postavy.
Ostatní povídky a postavy patří pouze mně.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one