My world of fantasy...
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "7959"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Kleer: Moc děkuji. Další kapitolu se pokusím vložit co nejdřív, bohužel tenhle týden nemám vůbec čas, ale budu se snažit. :)
Kaitlin
to byla super kapitola:) tesim se na dalsi, je super, ze Draco prisel k rozumu, ale na druhou stranu to mozna zas tak super neni, takhle se ji bude mnohem vic styskat, az odejde...
Pollik: Moc děkuji, jsem ráda, že se ti líbila. Ginny a Draco je kapitola sama pro sebe, to poznáte časem. A věc s Nickem tam nebyla bezdůvodně.Abigail: Já čekala, že kvůli tomuhle budeš remcat. Každopádně jsi mi slíbila zbytek a ten nějak není! :(Ivana: Děkuji. Zvědavá buď, snad se ti moje řešení bude líbit. :)
Kaitlin
Bolo to dobre..tesim sa, že Draco urobil prvy krok ...ale som hrozne zvedava ako to cele dopadne...kedze chcem aby Ginny ostala v zmijozele..
Chybí mi nadšení - u Ginny, prostě mi chybí nadšení. Ona se vrátit chce, ale není nadšená ani trochu... A zbytek večer, protože musím sbalit na bus...
Kapitola se mi moc líbila, doufám, že se Ginny Dracovi otevře, i když to asi bude trvat nějakou dobu :).. Líbilo se mi, jak pomáhala Nickovi s těmi ovcemi, ale ta věc s Nickem na konci mi přišla zvláštní :).. Těším se na další ;)
11.04.2012 14:04:17
Aladima
Prohlašuji, že veškeré povídky týkající se Harryho Pottera jsou zcela nezištné a veškerá práva náleží J.K.Rowlingové. Práva si dělám pouze na mnou vymyšlené postavy.
Ostatní povídky a postavy patří pouze mně.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one