My world of fantasy...
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "1824"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Kapitolu k ŽzZ přidám až o víkendu. Dřív to bohužel nestihnu smiley
Kaitlin
Abi: Děkuji za upozornění na chyby, hned ten den jsem je našla a opravila. Jinak moc děkuji za pochvalu. Co se týká Ginny, máš naprostou pravdu, i když se ti to líbit nebude :D Ohledně Nevilla a Lenky - tam to bude trošku složitější, ale když se nad tím trošku zamyslíš... Jinak Vánoce - budu se snažit, abych ti Charlieho neznepříjemnila. :)Kleer: Děkuji. :) A snad vás dlouho čekat nenechám... Jen jsem se dneska vrátila z hor, kde jsem byla už od úterý a čeká na mě hromada úkolů do školy (otevřít mail a najít tam 10 mailů jen od jedný profesorky je dost děsivý!). Každopádně mám v plánu kapitolu dneska začít psát, tak uvidím, kdy se mi ji podaří dokončit. Ale počítám, že nejpozději v úterý bych ji sen mohla dát.Ivana: Tady bude těžké vyhovět všem, když ty a Abigail zastáváte úplně opačné názory :D Tak jako tak ale doufám, že se pokračování bude líbit. :)
Kaitlin
tak mne sa praveze ta zmijozelska Ginny paci..tak som zveda ako to bude pokracovat smiley
Abigail ma pravdu s tim, ze se snazeji udelat s Ginny tu zmijozelskou Ginny, vzdyt o tom vlastne byl jeji rozhovor s Notem ne? Kazdopadne jak jinak se tesim na dalsi kapitolu, nenech nas cekat dlouho:-)
Je komické, jak Draco hledá sám sebe, aniž by o tom věděl :-D To se ti povedlo... Btw. Máš tam někde dva překlepy - Jeden u toho co má být asi dvě stě - je tam nějaký nesmysl a druhý je tam někde ve shodě přísudku s podmětem Y a má být i - kousek kolem toho, tuším, že někdo někoho sleduje nebo tak něco...

Ale jinak se mi kapitola líbila, líbí se mi, jak mají Ginny s Pansy, Zabinim a Nottem srandu z toho pátrání - trochu mě překvapuje, že to ti tři obecně zvládají s takovým klidem, že Ginny vlastně není Ginny a klidně se s ní baví. Napadlo mě, že doufají, že z ní "svou" Ginny udělají, ale já zase doufám, že se jim to nepovede, i když už tam nějaké náznaky být začínají... A zajímalo by mě, jak teď budou reagovat Lenka s Nevillem, protože jim musí být jasné - minimálně Lence by to mělo dojít, je přeci jen Havraspár, že Ginny není úplně stejná, jakou ji znají a mohlo by je napadnout, že její počáteční chování nebylo úplně v pořádku, ale nebyl to na ně podraz... No tak na to jsem moc zvědavá. A taky na to, jak dopadnou Vánoce - já už se fakt moooc těším na Vánoce - pravděpodobně se na ty jejich těším víc než jsem se letos těšila na svoje, takže ať už jsou a ne že mi zprzníš Charlieho... :-P Já Charlieho rád. No a to je asi vše - pořád mě většina Ginniných spolužáků - v čele s těma holkama otravuje, pořád mě baví ti o rok výš - Zabini, Nott, Pansy, Draco ... Takže tak, doufám, že se ti pokračování povede brzy...
14.03.2012 22:43:33
Aladima
Prohlašuji, že veškeré povídky týkající se Harryho Pottera jsou zcela nezištné a veškerá práva náleží J.K.Rowlingové. Práva si dělám pouze na mnou vymyšlené postavy.
Ostatní povídky a postavy patří pouze mně.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one