My world of fantasy...
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "5798"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Kapitola je rozepsaná, zatím má cca pět stránek, zítra ji sem dám :)
Kaitlin
Kleer: Tak jsem ráda, že se líbilo zrovna tohle :D Díky.Pollik: Jsem ráda, že se líbila a pokusím se přidat zítra, snad mi to vyjde. :) Jinak hodná Ginny ne, jo? no uvidíme, uvidíme..Abigail: Ty prostě vždycky musíš zaujmout opačné stanovisko než někdo další :D Ale musím říct, že jsem ráda, že se ti tahle Ginny líbí, snažím se jí držet takovou, jaká by (snad) měla být. A Vánoce budou, sice ještě ne v té další kapitole, ale budou brzy. A víkendová snad bude zítra.Ivana: Moc děkuju. Na Draca si určitě počkej, i když tady rozhodně nic neprozradím ;)
Kaitlin
juu uzasna kapitola...páči sa mi Draco..vidno, že ma Ginny rád, ale nechce si to priznať...dufam, že nakoniec budú spolu...tešim sa ako sa to vyvinie smiley
Žádná zlá Ginny, mně se líbí tahle Ginny... A už chci Vánoce... A Charlieho a postoj zbytku rodiny a tak... A nebo jiné vzrůšo... I tu víkendovou kapitolu bych brala (btw. taky jsem dopsala, ale bratr odrovnal počítač, po každé napsané větě v komentáři se to sekne a word nás opustil, takže ty budeš muset počkat, ale aspoń bys mi mohla zlepšit náladu tou svou ;-))
Zlá Ginny by mohla být fajn :).. Mě ta hodná příjde taková divná :D.. Kapitola se mi líbila a pokud bude o víkendu další, uděláš mi radost :)
nejvic se mi libilo: "a jentak mimochodem, Theodor to vsechno vi..." tesim se na dalsi kapitolu:)
05.03.2012 01:30:44
Aladima
Prohlašuji, že veškeré povídky týkající se Harryho Pottera jsou zcela nezištné a veškerá práva náleží J.K.Rowlingové. Práva si dělám pouze na mnou vymyšlené postavy.
Ostatní povídky a postavy patří pouze mně.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one