My world of fantasy...
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "1887"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Abigail: Myslím, že Zabinimu vážně poděkuji, když díky němu mám tak včasný a dlouhý komentář. :D Jsem ale ráda, že se líbí Blaise, jeho vztah s Ginny a že se ti líbí i Pansy a vůbec všechny ty vztahy tam, to mě opravdu těší. Na Jess s Dawn si budeš muset zvyknout. A ohledně pravdy "toho pablba"? Nevíš, třeba se toho bude schopná vzdát, vzdáváš to moc rychle... A já se pokusím psát ty kapitoly delší :D A CHarlie...Naprosto tě chápu, ale spojení dvou realit by bylo trochu moc, nezdá se ti?Kleer: Děkuji, jsem ráda, že se líbí. Snad se bude líbit i dál ;)
Kaitlin
Me se to libi, souhlasim s Abiagail,z e to bude tezky, az si bude muset vybrat, ale na druhou stranu, kdyz pak uz bude vedet, jaky ty lidi ze Zmiozelu jsou, tak s tim muze neco udelat, muze s nima navazat alespon trochu pratelstvi az se vrati... tesim se jak to bude pokracovat:)
Poděkuj svému zabinimu, právě teď mě vrcholně nasral, takže i ten komentář bude hned. Celou kapitolu to bylo dobé, i minule, Zabini se mi líbí, vždycky se mi tvůj Zabini líbil, líbí se mi, jak si jsou blízcí s Ginny, i jak kvůli tomu prská Draco. Na pansy jsem si zvykla, líbí se mi její snaha ty dvě slepičky mi pořád trošku otravují život, ale je to lepší než Cassidy a není to zas tak častéa intenzivní, abych k nim zaujala stejný postoj jako ke Cassidy, ale toto... Jako mě se strašně líbí, jaký má vztah s Charliem a jaký má vztah se Zabinim a že by třeba mohla mít vztah s Dracem... I ta Pansy se mi líbí... Jenže prostě ten pablb měl pravdu... Ona se toho za tři čtrvtě roku nebude schopná vzdát, a já rozhodně chci, aby to udělala... :-/ Takže vůbce ale vůbec nejsem spokojená... :-P A píšeš ty kapitoly nějaké krátké... Navíc... :-P (Ten Charlie mi na tom celém vadí nejvíc... protože je to ten starší brácha, co se kvůli ní snaží a obětuje a ona ho bude muset kvůli tomu všemu obětovat, pokud se bude vracet... a já chci, aby se vrátila... Nejlepší by bylo spojit obě ty reality, ale zase... ... Uznávám taková nutnost vybírání by to hezky ztížila... (Btw. ta nutnost volby mi z nějakého důvodu připomněla konec Ztracených duší - a ten miluju)

Uznávám, že ten komentář není moc smysluplný, ale to je tím, že jsem ho psala hned po přečtení... A zlobí mi klávesnice, takže si nevšímej...
29.08.2014 14:15:19
Aladima
Prohlašuji, že veškeré povídky týkající se Harryho Pottera jsou zcela nezištné a veškerá práva náleží J.K.Rowlingové. Práva si dělám pouze na mnou vymyšlené postavy.
Ostatní povídky a postavy patří pouze mně.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one