My world of fantasy...


Děj:  Ginnin život nebyl vždy úplně růžový, ale vyhovoval jí. Měla milující rodinu, úžasné přátele a hlavně stála na té „správné" straně. Občas se ale do chodu času vloží kouzla a věci se pokazí. Co všechno o sobě Ginn zjistí a jak si poradí s nastalou situací? A dokáže to zvrátit nebo se raději přizpůsobí?

Postavy: Ginny Weasleyová, Pansy Parkinsová, Draco Malfoy, Blaise Zabini, Harry Potter, Hermiona Grangerová, Ron Weasley a mnoho dalších...

Doba: 7. Ročník Harryho Pottera

Délka: Uvidí se

Stav: Rozepsaná

Kapitoly: Předmluva, 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21,22, 23, 24, 25, 262728293031

Věnování: Astince

Zase mi to trvalo o něco déle, než jsem čekala, ale mohlo to být i horší. Užijte si tedy čtení, i když se tam nic závratného neděje, a za komentáře budu jen ráda. :)

***
Tentokrát mi to trvalo mnohem déle, než jsem sama čekala. Ale bohužel to dopadlo tak, že jsem prakticky celé léto nebyla doma, takže jsem neměla ani čas psát. Každopádně doufám, že vám to nějak vynahradím. Ať už touhle kapitolou, nebo tou další, která už je téměř dopsaná a měla by přibýt někdy v dohledné době. :) Tak snad se vám to bude líbit (úplně spokojená s tím nejsem, ale je to už x-tá verze a lepší už to nebude) a komentáře by určitě potěšily.
Kaitlin

Jo a abych nezapomněla - nějaké připomínky, přání, odhady co bude dál - to všechno jen přivítám. :) A pomůže mi to! ;)
Ahoj, konečně mám po státnicích a přijímačkách na magistra, takže mám i trochu víc času na psaní. Chtěla bych teď přidávat kapitoly trochu pravidelněji, tak snad se mi to podaří (i když v létě budu často pryč). Každopádně děkuji všem, co vydrželi čekat, a doufám, že se vám tahle kapitola bude líbit, poslední část mi dala opravdu zabrat (ani se neptejte, kolikrát jsem ji za posledních pár dní přepsala). Každopádně komentáře a kritiku uvítám. :)
Kaitlin
Tak se mi konečně podařilo dopsat kapitolu. A ani mi to netrvalo tak dlouho, jak jsem očekávala. Tak snad se bude líbit, snažila jsem se. A za komentáře budu ráda.
K.

***
Tak jsem tu s další kapitolou :) Je sice trochu kratší a chtěla jsem ji vložit už včera, ale byly s tím menší problémy (které snad vyřešila změna vzhledu - ten starý to nechtělo akceptovat. Zatím je to vzhled prozatímní, nemám sebemenší náladu vymýšlet něco vlastního). Tak snad se bude líbit a komentáře jako vždy uvítám a ocením.
K.

***
Když byla jedna vánoční, tak přidám i novoroční. :) A budu doufat, že bude platit "Jak na nový rok, tak po celý rok" a budu přidávat častěji než v poslední době. Každopádně přeji všem krásný rok 2013! :) 
Nečekala jsem, že by se mi to povedlo, ale nakonec přece. Takže tady ode mě máte vánoční dárek! :) Zase je o trošku kratší, ale vynahradím vám to v další kapitole. :) Užijte si to a - mně by se taky líbil dáreček - třeba ve formě komentářů. :) Veselé Vánoce!! 

***
Vím, že mi to trvalo děsně dlouho, ale bohužel nebyl čas ani nápady. Sice je kratší, ale i tak doufám, že se bude líbit. Komentáře jsou vítaný. :)

***
Trošku mi to zas trvalo, ale snad to bude stát za to. Komentáře by potěšily, třeba by pak byla další kapitola dřív. 

***
Trošku kratší než obvykle, ale líbil se mi konec, tak jsem dál nepokračovala. A název kapitoly časem doplním - až mě teda nějaký napadne. :) 

***
Prohlašuji, že veškeré povídky týkající se Harryho Pottera jsou zcela nezištné a veškerá práva náleží J.K.Rowlingové. Práva si dělám pouze na mnou vymyšlené postavy.
Ostatní povídky a postavy patří pouze mně.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one