My world of fantasy...

4. kapitola TO - Svoboda (Andromeda) - diskuze

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "9608"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Maya: Je super, že se ti Andromeda líbí. Aspoň vím, že můžu v jejím charakteru vesele pokračovat :) A moc děkuju za komentář i za chválu. Jsem ráda, že se ti to líbí. A jo, bohužel musíš... začala mi škola a já se ke psaní moc nedostanu. A kdybych vkládala častěji, hodně rychle bych neměla co přidávat...Anur: Moc děkuji. Těší mě, že se ti to líbí.Abigail: Bla bla bla... ty taky nejsi zrovna expert přes rychlost. Přidáváš jen Maxe (což je báječný, úžasný a prostě dokonalý) a já zas nejvíc Chrise. Nemáš mi co vyčítat :-PAstina: No, nakonec to nějak šlo :-D Nepovažuju to za nejkvalitnější kapitolu, ale co :-D Jsem ráda, že se ti ty postavy líbí. A ano, ona nemá fakt co říkat :-DAnur:
Kaitlin
no vidíš, že to šlo napsat :) a jak dobře to šlo napsat, moc se mi líbí, Andy, Ted a Cissy, to, jak ji má ráda... už teď tuším, jak smutný to bude, až se dosteneš v čase dál, až se zasnoubí s Malfoyem atd...

a jedna poznámka ke komentáři přede mnou - že se zrovna ona rozčiluje, že to trvalo nějak dlouho, když nám kapitolu dřív jak za týden nedala a ani nedá? O:-)
No, a můžeš mi vysvětlit, proč to tak trvalo? Bylo to pěkné, příště vyžaduju větší rychlost. Nic moc se nedělo, takže není nic moc co komentovat, ale na jednu věc jsem přeci přišla, Ted mi lehce připomíná Jendu... :-)
Úžásná kapitola. Myslím si, že na skvělé kapitoly se ten týden vyplatí čekat. ;-)
Teda...Andy je úžasná. Takhle nějak bych si ji představovala. Je odvážná, ale vidí daleko před sebe, zná následky, ale i všechny výhody. A hlavně, nevidí v Cisse zlo. Je taková, jaká má být.

A co se týče Teda... je super. Jak jí vyslechne, má o ni starost, má ji rád.

Byla to krásně napsaná kapitola, těším se, jak se to bude dál vyvíjet a na další kapitolky k dalším povídkám...

COž mě přivádí k tomu...Vážně musím čekat na další týden? :-(
15.10.2010 20:51:59
Aladima
Prohlašuji, že veškeré povídky týkající se Harryho Pottera jsou zcela nezištné a veškerá práva náleží J.K.Rowlingové. Práva si dělám pouze na mnou vymyšlené postavy.
Ostatní povídky a postavy patří pouze mně.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one