My world of fantasy...

3. kapitola TO - Loučení (Narcisa) - diskuze

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "7108"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Abi: tak to už mi tvrdíš hoooodně dlouho :-D žádná novinka
Kaitlin
Jsi zlá...smiley
Lucy-y: Moc děkuji, jsem fakt ráda, že se ti ten jejich vztah líbí... :)Abi: No, tak ne že ty bys to dělala jinak, že, slečno :-D Ale jsem moc moc ráda, že se ti to líbí, hlavně ty 2...a andy... nevíš co myslet? teda... každopádně děkuji a pavouček bude, jen nevím kdy... když to stihnu napsat (což ale znamená, že musím nejdřív dokoukat ty upíří deníky a teprve pak můžu psát), tak bych to sem mohla hodit ve sttředu...a když ne, tak až se vrátím, no... :)Maya99: Teda, takovouhle pochvalu si snad nezasloužím :) Ale děkuji za ni. hrozně mě těší, že se to takhle líbí... :)
Kaitlin
Nemám slov, naprosto bezkonkurenční a hlavně nádherné. Ten vztah mezi Andy a Ciss...nikdy bych to nedokázala vymyslet a popsat lépe...bylo to naprosto dokonalé, Kaitlin, úchvatné :-)
PAVOUUUČKAAAAAA!!! smiley

Už jsem přišla na nevýhodu tohohle vkládání, než vložíš další část jedné věci jsem z těch dvou předchozích tak mimo, že nevím, o co minule šlo. Nicméně to nemění nic na tom, že se mi tahle povídka líbí... Líbí se mi Cissa, tak nějak jsem ji vždycky viděla, taková nějaká by mohla být... Bella vlastně taky, nejsem si jistá jenom ANdy, ale tou já asi nebudu nikdy, protože nevím, co si o ní myslet smiley nicméně pěkné, ale... Teď chci PAVOUUUUČKAAAAAAA!!!!!
Krásná kapitola,moc se mi líbí,jaký vztah mají mezi sebou Ciss s Andromedou,snad to tak zůstane,těším se na pokračování
14.07.2010 23:15:25
Aladima
Prohlašuji, že veškeré povídky týkající se Harryho Pottera jsou zcela nezištné a veškerá práva náleží J.K.Rowlingové. Práva si dělám pouze na mnou vymyšlené postavy.
Ostatní povídky a postavy patří pouze mně.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one