My world of fantasy...

2. kapitola TO - Večeře u Lestrangeů (Belatrix) - diskuze

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "1823"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
pěkné,mně se to moc líbilo :)
Abigail: CO se ti na zakončení nelíbí? :-\ A zaujala reakce? Andromediny se ještě dočkáš, toho se neboj.. ;) A tak Sirius je jako Bella, Regulus jako CissaMaya99: Děkuji. A jsem ráda, že se Bella líbí... :)

Kaitlin
No páni, to bylo hustý. Bella je správná mrcha, ale nijak moc přehnaná, což se mi líbí. Chudák Dromeda, jsem zvědavá, jak to bude dál, je to krásně napsaný :-)
Asi jsem si odvykla čekat na přidávání po kapitolách když neznám děj, ale nelíbí se mi to končení... Hergot, zaujala mě reakce těch všech kolem a zklamali mě Sirius s Andromedou, když nic nevyvedli, mimochodem jak k nim věkově pasuje Sirius s Regulusem?
Thesis: Přiznávám se, že jsem tuhle kapitolu po sobě vůbec nečetla, dneska jsem neměla náladu to opravovat (a navíc jsem skoro nebyla doma), ale chtěla jsem vám ji sem dát. Co nejdřív to zkouknu a opravím. ;)

A tak jinak jsem ráda, že se líbilo. :)
Kaitlin
Uf, no... co říct k téhle kapitole... Tentokrát se nečetla tak dobře, bylo tam trochu chyb... nebo ne chyb, prostě drhnoucích kamžiků, kdy se třeba opakovala slova po sobě...

Ale jinak to bylo dobré. Zasnoubení Andromedy... já popravdě očekávala Luciuse. :) Ale Rabastan, hm... bude zajímavé sledovat, jak tohle dopadne. :)

Celej den jsem tu netrpělivě hlídkovala, kdy konečně přibude kapitola, tak jsem ráda, že tu je. :D
28.05.2010 14:29:29
Aladima
Prohlašuji, že veškeré povídky týkající se Harryho Pottera jsou zcela nezištné a veškerá práva náleží J.K.Rowlingové. Práva si dělám pouze na mnou vymyšlené postavy.
Ostatní povídky a postavy patří pouze mně.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one