My world of fantasy...


Děj: Jako malé byly nerozlučné, avšak postupem času se začaly odcizovat. Bella, Narcisa a Andromeda. Tři sestry, které Bradavice změnily natolik, že se liší tak moc, jak jen to jde. Jejich životy však pokračují, i když si každá zvolila jinou životní cestu.

Postavy: Andromeda Blacková, Belatrix Blacková, Narcisa Blacková, Lucius Malfoy, Rudolfus Lestrange a mnoho dalších z této doby

Doba: Studium Jamese Pottera

Délka: Uvidí se

Stav: DOČASNĚ POZASTAVENA

Kapitoly: 1 , 2 , 3 , 4 , 5

Upozornění:

Úmyslně jsem si pozměnila roky narození jednotlivých postav tak, jak jsem to vždycky viděla já (Andromeda nejstarší, Bella o dva roky níž - spolu se Siriusem, Narcisa o rok mladší než Belatrix).

Moje první povídka v ich-formě.

Věnování: Terezce

Takže druhá várka.
Kapitolka je pro Terezku. Dlouho jsem tuhle povídku zanedbávala, takže teď to napravuji. Snad se ti to bude líbit, zlato :)
A snad se bude líbit i vám ostatním. Doufám v to.
K.

***
Za prvé - omlouvám se za zpoždění, kapitolu jsem teprve dneska dopsala, včera jsem na to vůbec neměla náladu.
Za druhé - kapitola je pro ty dvě,  které si ji přály. Především je teda pro Terku, které jsem ji slíbila. A taky pro Abigail, která s tím otravovala a dávala si podmínky a podobně
A za třetí - jsem nespokojena s počtem komentářů. Vím, že to čte víc lidí, než jen těch pár (dva, tři), kteří ji nakonec okomentují. Pak má mít člověk motivaci něco vkládat... :)
(P.S. Případné chyby kdyžtak hlašte, opravdu jsem to dopsala teď a nemám sílu na to to po sobě znovu kontrolovat.)
Takže toť vše ode mě a příští týden se můžete zas těšit na Pavučinu času.
Kaitlin

***
Na prosbu nejmenované osůbky sem dávám kapitolu už dneska :) A dokonce i tu k jejímu příběhu. Tak doufám, že se bude líbit, zlatí. (A samozřejmě i vám ostatním). :-)
***
Další kapitola, sice s mírným zpožděním (za které se omlouvám, ale nebyla jsem doma), ale přece. Tak snad se bude líbit. :)
***
Takže první kapitolka k této povídce. =)
Prohlašuji, že veškeré povídky týkající se Harryho Pottera jsou zcela nezištné a veškerá práva náleží J.K.Rowlingové. Práva si dělám pouze na mnou vymyšlené postavy.
Ostatní povídky a postavy patří pouze mně.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one